Virály

5. října 2022 11:46

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 14 % lidí v téhle zemi masturbuje během pracovní doby. Dělají to víc muži, nebo ženy?

Kolik lidí běžně masturbuje v práci?

Podívejte, každý z nás to dělá, a kdo říká, že ne, ten lže. Masturbace je běžnou součástí života, jak ovšem vyplývá z nového výzkumu, někteří se jí nechtějí vzdát ani během pracovních hodin. Nová studie odhalila, že neuvěřitelných 7,4 milionu Britů totiž někdy během života masturbovalo v pracovní době. Jo.

Nicméně neděste se, velký podíl viny na tom nese i možnost práce z domova aka „home office“, který si Britové oblíbili podle všeho i kvůli možnosti sebeuspokojování. Podle průzkumu společnosti Chemist4U přes 14 % lidí ze 2 tisíc dotázaných uvedlo, že si během práce minimálně jednou udělali dobře. Konkrétně se k tomu přiznala více než pětina mužů (22 %) a 7 % žen. 18 % dotázaných pak odpovědělo, že má v práci přístup k pornu.

Co je ještě zajímavé, že nejčastěji si masturbaci mohli dovolit lidé, kteří si zároveň vydělávají nejvíc peněz. S klesající mzdou pak klesají procenta těch, kteří někdy masturbovali. No a nepřekvapivě v této statistice vedou lidé ve věku od 25 do 34 let, které následuje skupina od 35 do 44 let, po níž nejméně masturbuje skupina 45 až 54.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie práce Ženy muži masturbace pracovní doba průzkum

Přečtěte si také