Sex a vztahy

16. července 2018 15:30

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Víte, že vám přítel zahnul? Tohle jsou věci, které byste měla po nevěře ihned udělat

Co dělat, když vám zahnul přítel?

Podvedl vás, a vy teď nevíte, co dál? Nebojte, ze všeho nejdřív si uvědomte, že bohužel nejste první, ani poslední. A tím pádem máte koho se ptát na rady. Díky internetu a zkušenostem ostatních tak vznikl celkem spolehlivý návod na to, jak se s podobnou zradou vyrovnat. Tady je 5 věcí, které byste měla po takovém zjištění ihned provést.

1. Jednejte s rozmyslem. Nemá cenu dělat uspěchaná rozhodnutí. Vše si dobře promyslete, než uděláte něco, čeho byste mohla později litovat.

2. Udělejte si seznam plusů a mínusů. Každý partner má své klady i zápory, když je položíte na papír, může vám otevřít oči a vy si uvědomíte něco, co jste uvnitř tušila už dlouho.

3. Buďte upřímná. Pokud to víte jistě, konfrontujte ho s důkazy a sledujte, jak se zachová. Pokud ho to však nechcete slyšet potvrdit, možná raději přeskočte k dalšímu kroku.

4. Jestli to trvá delší dobu a vy pociťujete, že už to mezi vámi není tak žhavé, zeptejte se ho s klidem, co dál. Zjistěte, jestli o vztah s vámi nadále vůbec stojí, nebo ne.

5. Nakonec se vraťte k vašemu seznamu a rozhodněte se, jestli o něj vůbec ještě stojíte vy sama. Rána bude stále čerstvá, berte proto v potaz i vaše chování v poslední době, a jestli jste náhodou k situaci něčím nepřispěla.

Sdílejte článek
Štítky nevěra rozchod vztahy přítel podvádění

Přečtěte si také