Sex a vztahy

15. července 2018 12:04

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 důvodů, proč chce KAŽDÝ chlap vyzkoušet TROJKU! Holky, proč byste mu ji měly dopřát?

Proč je zrovna tohle sexuální fantazie, kterou chce vyzkoušet každý chlap.

Představte si muže, který nemá rád, když o něj pečuje žena. Správně, takový neexistuje. Ještě lepší ale je, když o něj pečuje žen víc. A tady se dostáváme k tomu, proč muži milují trojku. Je spousta sexuálních praktik, které muže lákají, ale dvě ženy, které se předhánějí v péči o něj, tomu se nic nevyrovná. A tohle je pět jasných důvodů, proč tomu tak je.

1. Orální sex je nejoblíbenější praktikou většiny mužů. I když máte v posteli bohyni, která umí s ústy hotové zázraky, nikdy se jí nepodaří mít v puse zároveň penis i varlata. Navíc většinu mužů by „zničil“ už jen pohled na dva jazyky, které hbitě kmitají kolem jejich chlouby.

2. Mít před sebou dvě holky, které se vzájemně uspokojují a koukají při tom na vás, je jako být součástí toho nejlepšího porna. Pak už chybí do jedné ruky popcorn a do druhé… colu?

3. Dvě ruce a čtyři prsa. Stačí?

4. Co si budeme povídat, soutěživost funguje všude. Partnerka chce být vždycky tou nejlepší, takže se dá očekávat stoprocentní výkon. No a kočka, která si přijde jen pohrát, taky nebude chtít zaostávat.

5. Vzdychání to dokáže pořádně nažhavit. A při trojce se muž vlastně stává hudebníkem. Když totiž střídavě zapojí obě ruce, jazyk i svou chloubu a zahraje dámám na správné struny, může vytvořit odzbrojující kompozici vzdechů a sténání, obohacených o jeho hrdelní zvuky. Člověk přece nemusí mít husí kůži jen při poslouchání Bacha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také