ODHALENO: Zaručený trik, který dovede ženu rychleji k orgasmu! Pánové, co byste měli začít dělat?

Znáte to. Sex milujete, ale po náročném dni v práci chcete přijít domů, a dát si rychlovku, při které uspokojíte partnerku a sami se uvolníte. Jenže to nejde… Partnerka ne a ne vyvrcholit!

Přirážíte, bušíte, pak začnete být unavený a trochu konsternovaný, žena vycítí napětí a orgasmus se ještě oddálí. Ovšem o předstírané orgasmy, křeče nebo předčasné ukončení sexu nikdo nestojí. V čem tedy tkví recept k rychlému ženskému orgasmu? Najít správnou polohu!

Ano, teď si určitě říkáte, že jste to už dávno věděli a neříkáme vám vůbec žádnou novinku. Ale pozor! Nejde jen o to, přečíst, že na koníčka nebo zezadu je to nejlepší. Každá žena je totiž úplně jiná, takže je třeba udělat si sexuální maraton (to už zní líp co?) na téma „hledáme nejlepší polohu“. Vezměte osvědčené polohy a inovujte. Zezadu? Jasně, ale co je nejlepší? Když u toho partnerka stojí, klečí a má vyšpulený zadeček, nebo má vleže nohy pevně stisknuté u sebe, stahuje pánevní svalstvo a vy nad ní ležíte? To si právě musíte ověřit a precizně několikrát vyzkoušet.

Sedí nahoře a určuje průnik? Tohle funguje často, ale možná bude ještě lepší, když se otočí zády k vám a váš penis ji tak bude narážet do přední strany pochvy. A co klasický misionář? Že je to nuda? Zkuste místo klasického přirážení zajíždět penisem jen pár centimetrů dovnitř a pak úplně ven. Tyhle pohyby dokážou divy! Křičí, když si dáte její nohy na ramena? Podložte jí zadek vysokým polštářem a při jejím křiku budou praskat okenní tabule!

Už chápete? Nejdůležitější jsou úhly a typ zásunu! A taky o tom dostatečně komunikovat. Každá poloha může být pro vaši partnerku ta NEJ a na vás je, objevit která to je! A nejlepším ukazatelem, že jste na správném území, je křik. Protože i ta nejtišší partnerka se při vrcholné extázi neudrží.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy orgasmus penis zadek tipy rychlý orgasmus

Přečtěte si také