Podle tohoto prstu na ruce poznáte, jestli má váš kluk malý PENIS. Který to je?

Než ženě podáte ruku, dobře si to rozmyslete. Stačí jediný pohled a pozná, jestli máte v kalhotách kašpárka nebo velkou kládu!

Také znáte onu dávnou pověru, která tvrdí, že čím větší má kluk ruku, tím větší nádobíčko skrývá v kalhotách? Tak právě to se snažili zjistit vědci z univerzity Cachon v Jižní Koreji ve svém zajímavém výzkumu. Chtěli toto tvrzení více zpřesnit, případně vyvrátit. Výsledek je ale totálně překvapil!

Skupině 144 dobrovolníků tak změřili penis v klidněm a vzrušeném stavu. Poté změřili délku prstů na jejich rukou. Po dlouhém zkoumání se pak ukázalo, že klíčovu roli v tomto poměřování hraje prsteníček! Čím menší je rozdíl mezi délkou prsteníčku a ukazováčku, tím měl dotyčný dobrovolník větší penis!O to více se pak zvětšil i při erekci.

Pokud byl naopak rozdíl, mezi prsty velký, dotyčný měl v kalhotách spíše malého kašpárka. Výzkumníci sice nedokáží přesně vysvětlit, čím to je, ale tato teorie překvapivě fungovala u všech zúčastněných. Pánové přiznejte se, platí tento test i u vás?

Sdílejte článek
Štítky prst Penis odhaleno

Přečtěte si také