Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

Průzkum ukázal, jaká země je nejnadrženější, nejhlasitější a sexuálně nejaktivnější. Neuhodnete, kde mají nejvíce orgasmů

Vydáno: 04.08.2017
Ve které zemi prožívají nejvíce orgasmů?

Jestli jste o tom náhodou neslyšeli, 31. července je Národní den orgasmu. Pokud jste ho nestihli oslavit, nezoufejte, nikdy není pozdě a můžete to udělat klidně dnes, protože taková úžasná, zábavná a navíc zdravá věc jako orgasmus si rozhodně připomínku zaslouží. Společnost LELO ovšem na tento významný den nezapomněla a uskutečnila celosvětový průzkum s více než 2 200 respondenty z 21 zemí, aby zjistila, ve kterých zemích mají lidé nejvíce orgasmů a kde jsou nejlepší a nejhlasitější.

Jaká je nejoblíbenější poloha na světě?

ODHALENO: Tohle je podle průzkumů nejpopulárnější sexuální poloha na světě. Budete překvapení, jak jsme v sexu nudní

Nejprve se zaměříme na nejnadrženější zemí, kterou je Norsko – 35 procent dotazovaných Norů prohlásilo, že se udělají alespoň jednou denně. Ve Skandinávii obecně ví, co je pro ně nejlepší, 41 procent Švédů totiž tvrdí, že mají orgasmus 2–3x týdně. Není to tak často jako u Norů, ale přesto je to obdivuhodné číslo. Možná za to může to jejich chladné počasí... Průzkum taky ukázal, že nejintenzivnější orgasmus mají v Chile, Itálii a Španělsku – 10–13 % respondentů v každé z těchto zemí ohodnotilo sílu svého vyvrcholení nejvyšším percentilem. 28 % Američanů pak zvolilo sedmý stupeň intenzity z deseti. Nejhlasitějším národem v posteli jsou pro změnu Brazilci – 65 procent jich tvrdí, že jsou velmi, velmi hluční. Následují (opět) Norové s 40 % stejných odpovědí a Chorvaté s 35 %. Nejtišší jsou naopak v Portugalsku, kde o sobě 42 % respondentů prohlásilo, že jsou při sexu docela tiší, a v Austrálii, kde to samé tvrdí 35 % dotazovaných.

A teď přicházejí na řadu ty smutnější statistiky... nejméně intenzivní orgasmy prožívají v Austrálii, kde dokonce 2 % dotazovaných ohodnotilo jeho sílu na 1 stupeň z 10. Opravdu smutné je to, že 2,54 % Němců prohlásilo, že orgasmus nikdy nezažili, u Kanaďanů tak odpovědělo dokonce 15 % respondentů! Věřme, že se jim brzy poštěstí přidat se k těm šťastným, kteří tento vrchol blaženosti znají. Lidé ze společnosti LELO na svém blogu napsali, že výsledky tohoto průzkumu vyhazují všechny stereotypy ven z okna ložnice a vyvracejí všechny předsudky. „Kdo by si kdy pomyslel, že třetina obyvatel Norska má každý den alespoň jeden orgasmus,“ dodávají. Škoda, že nemáme podrobnější statistiky, moc by nás zajímalo, jak ve světové konkurenci dopadli Češi. Takhle nezbývá než doufat, že se nemáme za co stydět.

Jak dlouho trvá sex průměrnému člověku?

ODHALENO: Takhle dlouho trvá sex průměrnému člověku! Vydržíte déle?

V čem se liší normální sex od toho v pornu?

ODHALENO: 10 rozdílů mezi normálním sexem a tím, co vidíte v pornu! V čem vám filmy pro dospělé lžou?

Proč je masturbace zdravá a jak často byste ji měli konat?

ODHALENO: Tady je počet orgasmů, který chlapi potřebují KAŽDÝ měsíc, aby žili déle! Máte jich víc?

Reklama
Článek je zařazen v: orgasmus, průzkum, svět, nadrženost
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama