návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

SEX V KARANTÉNĚ: Nová mobilní aplikace umožňuje virtuální grupáč s dvaceti lidmi! Vyzkoušíte ji?

V době karantény to není obtížné jen s nakupováním nebo posíláním pošty. Problém mají lidé i v sexuální oblasti, kdy se erotická dobrodružství neslučují s doporučovanou sociální distancí.
Vydáno: 13.05.2020, sis
sex mobil masturbace
Autor: istockphoto sex mobil masturbace

V době propuknutí pandemie koronaviru jsou po celém světě miliony lidí, kteří musí kvůli závažnému viru žít v osamocené karanténě. Bohužel tato doba moc nepřeje ani seznamování – respektive na seznamky můžete, jenomže si s nikým na kafe jen tak nezajdete. A pochopitelně ani sexuální dobrodružství si moc neužijete. Doporučované sociální rozestupy mezi lidmi jsou asi dva metry.

Možná proto přišli vývojáři s novou aplikací, která by měla suplovat erotické experimentování. Mobilní aplikace Virgy umožňuje opravdové sexuální orgie, a to z pohodlí vašeho domova. Funguje to tak, že si všichni zúčastnění zapnou webkamery a pak už může celá show začít. Funguje to na bázi sebeukájení se před obrazovkou či mobilem spolu s ostatními účastníky aplikace. Můžete si najednou pozvat na orgie až 20 lidí. Vzrušující na tom je, že se takhle můžete spojit klidně i s lidmi na druhém konci světa.

sex

ODHALENO: Sex hodně a často neukazuje na kvalitu vztahu! Jak často je pro šťastný vztah ideální?

Článek je zařazen v: vztahy , Sex , PANDEMIE , koronavirus , grupáč , gang bang , sex ve více lidech , sex v době koronaviru

reklama