SEXUÁLNÍ HOROSKOP: Vyberte si milence podle znamení! Jsou v posteli lepší kozorozi nebo váhy?

Vyberte si milence podle znamení. Chcete vášeň nebo něhu? Který z nich je nejlepší?

Beran

Beran je velmi vášnivým milencem. Vždy ví, co chce a jde si za tím. Pokud jste se mu zalíbila, ještě v tentýž večer vás bude mít v posteli. Beran se rád učí novému, a tak na něj můžete vyzkoušet postelové hrátky. V posteli se s ním zaručeně nudit nebudete. Tohle bude jízda.

Býk

Muž zrozený ve znamení býka není ten typ, co si hledá ženu na jednu noc. Než si vás vybere, musí si být opravdu jistý. Po pomalejším začátku přijde intenzivní sex, který má rád i několikrát denně. Tohle je milenec, který vás zaručeně přivede na vrchol.

Blíženci

Jak se říká, blíženci jsou jak schizofrenici. Tento muž může být jednou žhavý jako láva a podruhé chladný jako led. A ani nebudete tušit, čím to je. Zlatou střední cestou se tady vydat nemůžete. Ale pokud ho zastihnete ve správné náladě, zažijete noc plnou vášně.

Rak

Raci bývají jak princové z pohádky. A to nejen ve svých ideálech, ale také v sexu. Chtějí se mazlit, dotýkat a splynout s druhým. Tady si pečlivě prostudujte základy tantrického sexu. Potom bude vrnět blahem a vy taky!

Lev

Lev je sexuálně nenasytné a taky sebestředné znamení. Pokud mu nebudete stačit, zbaví se vás. Udržte s ním krok a neustále ho chvalte. Potom máte vyhráno. Kritiku a nemístné poznámky k sexu si odpusťte, pyšný lev tohle nese těžko.

Panna

Na první pohled působí asexuálně. Ale nenechte se zmást! Právě panna patří k těm znamením, která holdují sexu vždy a všude. Máte chuť na sex na veřejnosti, třeba v kabinkách v obchoďáku? Směle do toho. Panna bude nadšená.

Váhy

Muž zrozený ve vahách není ten typ, co by vymetal kluby a hledal ženy na jednu noc. Ovšem, když už ho dostanete po pár večer do postele, čeká vás jízda. Váhy chtějí chytrou a inteligentní milenku. A tak začněte večeří a diskuzí o životě a potom máte zaručenou noc plnou vášně.

Štír

Pokud milujete sex, máte chuť experimentovat a odevzdat se, tak je štír nejlepší volbou. Tak tajemný a smyslný. Pozor ať se nespálíte. Máte zvrácené sexuální touhy? Štír vám je rád všechny splní. S ním se v posteli zaručeně nudit nebudete. Naopak.

Střelec

Střelec lehce oddělí lásku a sex. Zatímco raci by po jedné noci začali plánovat vdavky, střelec to má v hlavě srovnané. Pokud se s ním vyspíte na prvním rande, stanete se pouze milenkou, do osobního života si vás nepustí. A tak pokud hledáte užívání si po nocích bez závazků, je střelec jasná volba.

Kozoroh

Kozorozi milují divoký a nespoutaný sex. Tento milenec na vás nikdy nezapomene. Potěšení druhého je pro něj snad to nejdůležitější. Pokud hledáte muže na jednu noc, kozoroh to nebude. On totiž touží po zázemí a vztahu. Starání se o partnerku v posteli i mimo ni je pro něj radostí.

Vodnář

Vodnáři jsou spontánní a jdou rovnou na věc. Chtějí slyšet vše tak jak je. Prozraďte mu, jak to máte nejraději. Vodnáři se tak uleví, že nemusí nic vymýšlet a půjde rovnou k věci. Tento muž miluje pohledy na vaše tělo. Takže se sexem pod peřinou nepočítejte. Spíš si na vás posvítí lampičkou.

Ryby

Svůdné ryby rády laškují. První krok však neudělají, a tak musíte jít rovnou na věc. V posteli vás čeká něha i vášeň, smích i sténání. Několik hodin sexu a mazlení vás přesvědčí, že ryby patří ke skvělým milencům.

Podívejte se na naháče na cestách:

Sdílejte článek

Přečtěte si také