Sex a vztahy

19. prosince 2016 14:14

Tereza Javorová

SEXY TIPY: 5 důvodů, proč byste měl své holce NAPLÁCAT na holou! Bude se jí to líbit...

Byla zlobivá holka? Tak jí naplácejte! Bude žadonit, aby jste jí sexy "výprask" dělal častěji.

Předem upozorňujeme, že tento článek rozhodně nemá navádět k domácímu násilí a pokud vám partner dělá "výprask" proti vaší vůli, měla byste vyhledat odbornou pomoc. Pokud se ale partneři na sexy plácání po zadečku shodnou, může z toho být vzrušující předehra! Proč se to holkám tak líbí?

♥ Holky jsou odmala vychovávané k tomu, aby byly slušné, hodné a ukázněné. Naplácání na holou je pro ně důkaz, že jsou ve skutečnosti pořádné dračice a zlobivé holky. A paradoxně jim to zvedná sebevědomí a cítí se sexy!

♥ Ačkoliv slyšíme všude kolem volání po rovnoprávnosti, ženy jsou ve skutečnosti velmi rády podřízené. Alespoň v sexu. Sní o tom, že je muž popadne, strhá z nich oblečení a... Však víte. Ohnutí přes koleno a lehké naplácání na zadek je pak přímo esence submisivity.

♥ Bolest je často vzrušující. Ale samozřejmě jí nesmí být moc. Čarovná je kombinace vzrušení a bolesti tak, jak to zachytili například ve velmi úspěšné knize a následně i filmu 50 odstínů šedi (proč si myslíte, že byla tak populární?). Kousání, škrábání, ale i plácání je prostě sexy.

♥ Na zadečku je spoustu nervových zakončení a je to velmi citlivá oblast. Tím, že je blízko u pohlavních orgánů, se veškeré implusy násobí.Od mačkání a plácání půlek tak není daleko i k intimnějším hrátkám.

♥ Naplácání na holou může být skvělým oživením sexu. Holky se mohou převléct za nezbedné školačky a jít "na kobereček" ke svému učiteli. ten je pak řádně potrestá. Taková hra vás bude bavit a můžete ji obměnit v několika variantách: podřízená - šéf, vězeňkyně - policista apod.

---

Podívejte se na holky z Instagramu, které by rozhodně naplácat zasloužily!

Sdílejte článek
Štítky Instagram domácí násilí sex zadek

Přečtěte si také