Sex a vztahy

3. července 2016 09:00

Tereza Javorová

ŠOK: Do roku 2025 budeme mít SEX jen s roboty, tvrdí vědci. Zachráníte lidstvo?

Pokud si do deseti let začneme užívat jen s roboty, brzy vymřeme. Obětujete se a budete to dělat pořád "postaru"?

Jestli vás děsil konec světa podle mayského kalendáře a v roce 2012 jste si oddychli, není se bojíte potopy, invaze ufounů či srážky s meteoritem, buďte v klodu. Lidstvu hrozí nebezpečí z daleko jiné stránky. Od jejích sexuálního chtíče.

Doktor Pearson s týmem výzkumníků totiž došel k závěru, že pokud dnes každá druhá žena vlastní sexuální hračku, za pár let jich už bude drtivá většina. A výjimkou nejsou ani muži. Stále roste počet těch, kteří si objednávají sexuální panny.

Jak jejich výroba vypadá se můžete podívat na tomto videu. UPOZORNĚNÍ: Obsahuje explicitní záběry a video je trochu děsivé.

Podle doktora Pearsona však problém není ve vzrůstajícím množství sexuálních pomůcek. Tvrdí, že do roku 2025 (ano, to už je za chvíli) naprosto převezmou sex roboti. Tak, jak se tedy dnes díváme na porno, tak se budeme dívat na to, jak dva roboti - resp. robot a robotka mají spolu sex. A to už je jen krůček od toho, abychom si to s plechovám kamarádem či kamarádkou zkusili také.

Celá premisa je samozřejmě trochu nadnesená, ale v dnešní době, kde se realita utlačuje do pozadí a převdládá virtuální svět, není tato hrozba zcela neuvěřitelná.

Svět tak potřebuje lidi, jako jste VY, kteří se nepodlehnou trendům doby a budou mít sex stále postaru! Obětujete se?

Sdílejte článek
Štítky robot sex

Přečtěte si také