Proč je sex ve sprše špatný?
Autor: profimedia.cz Proč je sex ve sprše špatný?

Tohle je 7 důvodů, proč byste nikdy neměli mít sex ve sprše! Proč toho budete ihned litovat?

Publikováno: 17.10.2017
Ve filmech to vypadá dobře a na první pohled se to zdá jako výborný nápad. Těmto sexuálním radovánkám se ale opravdu obloukem vyhněte!

reklama

Asi každý souhlasíme s tím, že mít sex pouze v posteli je nuda a čas od času to chce sexuální život trošku okořenit. Do sprchy byste ovšem své intimní radovánky opravdu tahat neměli. Ve filmech a na fotografiích sice sex ve sprše vypadá na vzrušující zážitek, ve skutečnosti se ale může během chvilky proměnit v hotový horor, jehož budete litovat. A dost možná vám i zkazí celý večer. A my pro vás máme rovnou 7 důvodů, proč je sex ve sprše dost možná jedním z těch nejhorších.

S těmahle hračkama oslavíte úspěch u každé ženy

GALERIE 18+: 10 nejlepších erotických hraček! Co si pořídit, aby z vás byl příští Christian Grey?

1. Čeká vás ošklivý pád – přijde vám to možná vtipné, jenže spousta lidí už se takhle zranila a někteří mají i trvalé následky. I když nejste žádné nemehlo, ve víru vášně snadno můžete ztratit rovnováhu a uklouznout. Pád ve sprše je vlastně i velmi pravděpodobný! Vyražené zuby o roh vany nebo zlomená noha je ještě to „lehčí“, co se vám může stát.

2. Opaříte se – nemusí to být vaší nešikovností, stačí, když se jen špatně opřete o kohoutek a během pár vteřin se můžete ošklivě opařit horkou vodou. Dávejte si na to pozor!

3. Dře to – i když je voda mokrá, paradoxně není vůbec žádným lubrikantem. Při souloži to tedy velmi nepříjemně dře, a i když na intimní místa použijete lubrikant nebo sliny, voda je spláchne. Je to tedy boj v tomto případě s vodními mlýny, který si vůbec neužijete.

4. Chemie dovnitř nepatří – lubrikant rozhodně ale nenahrazujte šamponem nebo sprchovým gelem! Chemie by velmi narušila intimní partie ženy, která by pak mohla začít trpět gynekologickými problémy. Pokud přece jen na milování ve sprše trváte, nejdříve se důkladně omyjte od veškeré pěny a gelů.

5. Sousedi vás nepochválí – koupelna má skvělou akustiku, to jistě víte, když si v ní zpíváte. Jenže jsou slyšet i vaše vzdechy a pleskání, které se nesou stoupačkami až do celého baráku. Opravdu pak chcete snášet oplzlé pohledy sousedů?

6. Orální sex je zde noční můrou – pokud ve sprše chcete zažít i pořádnou sexuální předehru a orální hrátky, radši na to ihned zapomeňte. Tedy pokud nemáte kolena z ocele a nevadí vám klečet na studeném a nepohodlném povrchu. Voda, která vám bude celou dobu téct do obličeje, navíc také není dvakrát příjemná.

7. Jednomu z vás bude vždycky zima přiznejme si to, oba se naráz pod proud sprch nevejdete a je zde velká pravděpodobnost, že jednomu z vás bude i přes sexuální výkon po chvilce malinko kosa. Pravda, pod proudem vody se můžete v různých polohách střídat. To ale rozhodně není příliš praktické, bezpečné a už vůbec ne sexy.

Co byste své holce opravdu neměli říkat?

Tohle je nejhorší věc, kterou můžete své holce udělat v posteli. Po čem už nebudete mít sex?

V Norsku vzniká nový pořad, který bude děti učit o sexu

Nebojíte se mít sex před kamerou? Norská televize hledá dobrovolníky na natáčení nového pořadu!

reklama