Tohle je 7 faktů o ženské mušličce, které je potřeba uvést na pravou míru! Měli jste o nich tušení?

Tyhle zajímavosti vás budou opravdu zajímat.

1. ŽRALOK A VAGINA

Vagina obsahuje látku nazvanou squalene. Stejnou látku bychom nalezli ve žraločích játrech. Slouží k výrobě olejů, což je podobné i v ženském těle. Squalene slouží k vlhčení vaginy při vzrušení – tedy takový přírodní lubrikant.

2. VAGINA AŽ 2x VĚTŠÍ

Průměr vaginy je 7,6 centimetrů do šířky a 9 centimetrů do hloubky. Může se zvětšit až na dvojnásobek své původní velikosti. To je celkem logická věc vzhledem k rození dětí. Zvětší se i děloha, která se však už nikdy nezmenší zpět, pouze se sroluje. Při druhém těhotenství díky tomu rychleji roste bříško těhotné ženy.

3. JAK JE TO S BODEM G?

Mnoho mužů boj o nalezení bodu G vzdá. Kdyby věděli, jak ho správně dráždit, boj by nikdy nevzdali. Jde o místo, které při správné stimulaci zapříčiní silnější orgasmus než při běžném orgasmu. Zkuste ho najít a zvítězit!

4. I VAGINA MŮŽE MÍT SVALY

Existuje nespočet vaginálních cvičebních metod. Účelem je posílení pánevního dna. Takový trénink pak ženám pomáhá především u porodu a při boji s močovými infekcemi, a dokonce pak dosahujete i intenzivnějších orgasmů.

5. IDEÁLNÍ VELIKOST PENISU

Vagina je elastická, je tedy problém určit ideální velikost penisu. 12,55 cm by mělo stačit na uspokojení ženy. Ovšem až 70 % žen dosáhne orgasmu spíše klitorálně.

6. HOLENÍ

Jsme jediný živočišný druh na světě, který má ochlupení v rozkroku. Vědci dodnes přesně nevědí, proč tomu tak je. Možná aby udržovalo teplo, feromony nebo pomáhalo při lubrikaci.

7. KDY ZAZNĚLO POPRVÉ SLOVO „VAGINA“?

Bylo tomu u filmu Walta Disneyho v roce 1946. Film pojednával o menstruaci a byl vyroben pro společnost vyrábějící dámské vložky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také