Tohle je zaručených 6 tipů, které vám zařídí nejlepší sex! Zkuste je, než bude s vaším vztahem ámen

Některé páry si intimní život užívají stejně naplno jako na samotném začátku vztahu. Tohle jsou naše rady, jak si udržet fungující vztah po celý život.

1. MASÁŽ

Neznáme lepší předehru než erotickou masáž s krásně vonícím olejem. To, co vás zaručeně rozpálí, jsou dotyky vašeho partnera. Začněte částmi těla, které masírujete normálně. Věnujte se každému menšímu záhybu. Postupně se dopracujte až k intimním partiím. Uvidíte, jak přirozeně dojde na samotný sex. Nezapomeňte na vaši oblíbenou hudbu.

2. MLUVTE

A sprostě! Váš sex tím dostane vášnivější náboj. Jako děti nás učili, že sprostě se nemluví, ale jsou i momenty a situace, které si to žádají. Samozřejmě nemáme na mysli nadávky, které by se vás mohly dotknout. Zkuste nacházet peprné výrazy pro to, co zrovna děláte.

3. HRAČIČKY

To, že si do postele přizvete silikonového kamaráda, neznamená, že by vám nestačil váš partner. Jde jen o oživení. Uvidíte, že se nebudete nudit. Na výběr máte spousty variant. Pokud si nechcete pořizovat vibrátor, sáhněte například po poutech.

4. OBLEČKY

S oblečky je to podobné. Hrajte si se svou fantazií. Sehnat se dají opravdu všude – zajděte se podívat do sexshopu nebo si vše můžete objednat na internetu.

5. POLOHY

Pokud máte jednu oblíbenou polohu, zkuste něco více netradičního. Na internetu najdete celou řadu poloh, které nejsou zas tak náročné, ale dokážou vám zařídit nezapomenutelný zážitek.

6. MÍSTO

Nemusíte hned chodit do parku za křoví. Stačí, když vyměníte postel třeba za pračku nebo kuchyňskou linku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také