reklama

reklama

Zadeček
Autor: istock.com Zadeček

Tohle jsou 3 nejupřímnější důvody, proč muži milují ženské zadečky! Opravdu platí, čím větší, tím lepší?

Publikováno: 20.07.2018
Jsou dvě místa na ženském těle, které muže přitahují silně jako magnet – prsa a zadek. Dnes si prozradíme, proč chlapi milují ženské pozadí.

reklama

Pokud má některá žena mindráky ze svého většího zadečku, dělá špatně. Je již několikrát dokázáno, že muži milují větší zadečky. Tady jsou 3 hlavní důvody, proč tomu tak je.

1. Nejvzrušivější část ženského těla

Jde o místo, které tak často nevidíme zcela nahé. Vyvolává tedy u mužů pocit tajemství a vzrušení. Mohou si krásu zadečku jen domýšlet. Zkrátka k zadečku nemá přístup jen tak někdo. Proto muži milují polohu zezadu.

2. Plácnutí

Pokud muž vidí krásný větší zadeček, má nutkání si na něj sáhnout. Osahávání zadečku nemusí probíhat jen v ložnici, pokud muž chytne ženu za zadek během procházky, vyvolá to v mozku tvorbu serotoninu, který zvyšuje dobrou náladu. Zadeček muže vybízí k nejrůznějším hrátkám.

3. Plodnost

Pokud se samici opice zvětší zadeček, je připravena na páření. Evolučně je toto u samců zakořeněno. Proto muže vzrušují větší zadečky. Lidem se zadek během sexuálního apetitu nemění, proto jsme na styk a oplodnění připraveni téměř vždy.

Při natáčení porna může jít i o život!

VIDEO: I natáčení porna může být šílená zábava. Podívejte se na nepovedené záběry z filmů pro dospělé

Místa, kde mít v létě sex? 1

ODHALENO: Místa, na kterých byste měli mít v létě sex podle horoskopu! Beran si vrzne ve stanu, Lev zase v…

reklama