Tohle jsou 4 rady profesionálních domin, které vám zaručí nejlepší sex do konce života! Zkusíte je?

Každý vztah jednou dojde do bodu, kdy vášeň mezi oběma partnery ochladne. Automaticky to ale nemusí znamenat jeho konec.

Existují postupy, jak zachovat sexuální napětí a partnera či partnerku neodradit od dalšího budoucího soužití. Pokud si nevíte rady, přijměte těchto 5 tipů profesionálních domin.

1) Dejte prostor svým fantaziím

První věc, která by měla vstoupit do uvadající rutiny, jsou experimenty. Dejte volný průchod všemu, co byste chtěli vyzkoušet a nebojte se - chcete do toho přeci zapojit svého životního partnera či partnerku! Podle Justin Cross, dominy a BDSM konzultantky, navíc stačí o fantaziích mluvit, nemusíte si to hned rozdávat v kině nebo v metru.

2) Oční kontakt

Další důležitou věcí je podle BDSM profesionálky Hudsy Hawn udržovat oční kontakt. Podle ní je to to nejlepší, co mohou partneři během sexu dělat, a to hlavně během sexu orálního!

3) Mluvte o sexu

Aby mohlo všechno fungovat, musíte ale především o sexu mluvit! Nebojte se toho druhého ptát na věci, které by mu udělaly dobře. A ještě lepší to bude, když se ho budete ptát během dne, jako by se nechumelilo. Alespoň to radí domina Velvet z Chicaga.

4) Nevyžadujte orgasmus za každou cenu

Sex nekončí orgasmem, to říká Iris z Los Angeles a my jí dáváme za pravdu. Ke všem těm skvělým věcem, které můžete v posteli (a nejen v ní) dělat se svým partnerem, nepotřebujete vyvrcholení v tom pravém slova smyslu. Navíc, když si cestu k orgasmu prodloužíte, bude pak ještě lepší!

Sdílejte článek
Štítky Chicago Sex orgasmus Los Angeles rady sex fantazie rada domina sex a vztahy Justin Cross

Přečtěte si také