Profesionální domina
Autor: istock.com Profesionální domina

Tohle jsou 4 rady profesionálních domin, které vám zaručí nejlepší sex do konce života! Zkusíte je?

Publikováno: 11.03.2018
Každý vztah jednou dojde do bodu, kdy vášeň mezi oběma partnery ochladne. Automaticky to ale nemusí znamenat jeho konec.

reklama

Existují postupy, jak zachovat sexuální napětí a partnera či partnerku neodradit od dalšího budoucího soužití. Pokud si nevíte rady, přijměte těchto 5 tipů profesionálních domin.

 

1) Dejte prostor svým fantaziím

První věc, která by měla vstoupit do uvadající rutiny, jsou experimenty. Dejte volný průchod všemu, co byste chtěli vyzkoušet a nebojte se - chcete do toho přeci zapojit svého životního partnera či partnerku! Podle Justin Cross, dominy a BDSM konzultantky, navíc stačí o fantaziích mluvit, nemusíte si to hned rozdávat v kině nebo v metru.

 

2) Oční kontakt

Další důležitou věcí je podle BDSM profesionálky Hudsy Hawn udržovat oční kontakt. Podle ní je to to nejlepší, co mohou partneři během sexu dělat, a to hlavně během sexu orálního!

 

3) Mluvte o sexu

Aby mohlo všechno fungovat, musíte ale především o sexu mluvit! Nebojte se toho druhého ptát na věci, které by mu udělaly dobře. A ještě lepší to bude, když se ho budete ptát během dne, jako by se nechumelilo. Alespoň to radí domina Velvet z Chicaga.

 

4) Nevyžadujte orgasmus za každou cenu

Sex nekončí orgasmem, to říká Iris z Los Angeles a my jí dáváme za pravdu. Ke všem těm skvělým věcem, které můžete v posteli (a nejen v ní) dělat se svým partnerem, nepotřebujete vyvrcholení v tom pravém slova smyslu. Navíc, když si cestu k orgasmu prodloužíte, bude pak ještě lepší!
Toto dělá každá

Tohle je 6 věcí, které dělá každá žena před sexem, ale nikdy to nepřizná! Holky, poznáváte se?

Věci, kterým ženy na mužích nedokážou odolat

ODHALENO: 10 sexy věcí na mužích, kterým žádná žena nedokáže odolat. Pánové, víte o všech?

reklama