ODHALENO: 10 sexy věcí na mužích, kterým žádná žena nedokáže odolat. Pánové, víte o všech?

Tyhle věci dokážou nažhavit snad úplně každou ženu.

Každý člověk má své věci, které jej dokážou totálně nažhavit. Nejinak tomu je u žen. Ani ony často nedokážou odolat určitým věcem, které muži dělají, nebo některým částem či vlastnostem jejich těla. Všechny jsou jiné a jedinečné, takže i jejich vnímání a představy o panu dokonalém jsou rozdílné. Jsou však charakteristické rysy na mužích, kterým nedokáže odolat žádná žena. O jaké se jedná, si teď můžete přečíst v našem výčtu.

1. Rty

Rty jsou první věcí, které si ženy u mužů všimnou. A plné a měkké rty jsou pro ně třešničkou na dortu. Především to znamená, že mají mnohem větší prostor k líbání.

2. Žíly na předloktí

Takového předloktí dosáhnou muži pouze pravidelným cvičením a redukcí podkožního tuku, cože znamená, že jeho majitelé jsou silní, velmi svalnatí a zdraví. A kromě toho je to neskutečně sexy.

3. Vaření

Dobré jídlo je afrodiziakum, takže muž, který umí vařit, nažhaví ženu více než jedním způsobem.

4. Stydlivost

Ženy milují, když jsou muži v jejich blízkosti trochu nesmělí. Sebedůvěra je považována za skutečně sexy, ale trocha ostýchavosti je taky nadmíru atraktivní.

5. Vůně

Všichni milují vůně, ženy ale absolutně zbožňují přirozenou vůni muže smíchanou s jejich parfémem. Možná proto ženy tak rády nosí košile svých partnerů, aby je mohly cítit celý den.

6. Bradka

Většina žen má ráda dohladka oholené muže. Přesto existuje mnoho těch, kterým přijdou neuvěřitelně sexy muži s neudržovanými vousy, kteří nemají daleko k silným dřevorubcům, u kterých se každá žena může cítit v bezpečí.

7. Husté obočí

Pěkné husté obočí je pro ženy opravdu žhavou záležitostí. Utváří totiž celkový dojem z očí mužů, a ten je jeden z nejdůležitějších.

8. Jizvy

Jizvy způsobují, že muž vypadá mnohem tajuplněji a drsněji, což mu dodává mnohem větší mužnost a pro ženy je mnohem více vzrušující a sexy.

9. Brýle

V dětství většinou působili kluci s brýlemi ošklivě a jako podivíni. V dospělosti jsou ale pro ženy muži s brýlemi čím dál více sexy.

10. Žárlivost

Trocha žárlivosti a posedlosti může být hodně žhavou věcí. Nezapomeňte ale, že opravdu jen špetka!

Sdílejte článek
Štítky vůně Ženy muži brýle Sexy obočí

Přečtěte si také