ODHALENO: 4 sexuální polohy, které ženy naprosto nesnáší. Na tyhle prasárny mohou muži v posteli ihned zapomenout!

Jsou polohy, které by rád vyzkoušel každý chlap. Pokud ale nehraje v pornu, tak se mu to asi nevyplní.

Ne vždy se muž a žena v postelových hrátkách shodnou. Rozdílné názory pak často panují zejména kolem sexuálních poloh. Zatímco muži zblblí pornem by často zkusili téměř všechno, existují polohy, o nichž jejich drahé polovičky nechtějí většinou ani slyšet.

Tyto polohy jsou totiž pro ně moc namáhavé, mnohdy i bolestivé a často je to zkrátka až příliš velká otrava. Pozice z porna totiž opravdu ve skutečnosti příliš nefungují. I když by je tedy mnoho mužů rádo provozovalo, mohou si o nich nechat jen zdát. Jaké to jsou?

Drsný pejsek

Poloha zezadu je velmi živočišná a muže vzrušuje. Spousta žena se však v ní necítí komfortně, protože mají při poloze pocit ponížení.

Nohy do praku

I zde budete potřebovat umět malinko gymnastiku. Žena leží na zádech a natažené nohy roztáhne do stran. Muž pak klečí na ní. Pro ženu to tak pohodlné není. Jednak jí totiž praskají třísla a navíc jí muž nemá jak stimulovat klitoris. Což by pro ni bylo jistě příjemnější než tato poloha

Obrácený koníček

Žena na muži rajtuje nahoře, ale jednoduše se otočí, takže je zády k němu. Chlap se sice může kochat výhledem na ženin zadeček, ona ale může koukat pouze na jeho nohy. Což holky logicky příliš nerajcuje a ráda by raději koukaly partnerovi do očí.

69

Na první pohled vypadá "šedesát devítka" tak lákavě. Orální sex přece každý milujeme. Tak proč si ho neudělat vzájemně. Realita je ale jiná. Většinou to je nepohodlné. A to ať už je žena na vás nebo pod vámi. Buďto ji dusíte penisem, nebo si jednoduše nemůže užít slast, kterou jí právě děláte.

Podívejte se také na žhavé ilustrace, které ukazují sex z pohledu ženy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také