ODHALENO: 15 věcí, na které myslí ženy při sexu zezadu. Pánové, věděli jste o tom?

Poloha je to dobrá, ale ženy při ní mají opravdu dost času na přemýšlení. Možná až moc.

Poloha na pejska je jedna z těch nejobvyklejších. Muži ji milují, ženy často taky, proto že se do nich muž dostane hlouběji a má lepší dosah na bod G. Přesto, někdy prostě ženy při téhle pozici napadají všemožné myšlenky. Tady je 14 těch nejčastějších věcí, které při sexu zezadu ženy napadnou.

1. Fakt se takhle cítí psi při sexu? Není divu, že nevypadají úplně nadšeně, když je občas vidím, jak to dělají v parku.

2. Myslí si, že jsem pes? Jakože, představuje si teď psy? Nebo mě převlečenou za psa? Upřímně, myslím si, že bych byla opravdu roztomilý pes.

3. Soustřeď se, nebo spadneme! Přesně takhle se musí cítit cirkusáci, když chodí po laně. Tohle je, jako bychom měli sex na tom laně.

4. Moje prsa takhle vypadají fakt divně. Proboha, ony opravdu poskakují do rytmu a on to ani nevidí!

5. Kéž bych teď měla vibrátor. Nekonečná penetrace je super, ale mám taky klitoris a nebylo by špatné mu věnovat taky trochu času.

6. Co to moje tělo udělalo za zvuk? Bylo to prdění? Může vagina prdět?

7. Opravdu nemůžu dýchat. Tohle není zrovna jogínská póza. Je nějaká možnost tohle dělat, i když si lehnu? Jasně, to je úplně jiná pozice, chápu.

8. Doufám, že se hlavou nepraštím do čela postele. Léky na migrénu určitě nefungují na bolesti hlavy z polohy na pejska. Tak si sakra dávej pozor!

9. Moje paže mě zabíjejí. Fakt bych měla více dělat planky. Moment, počítá se tohle jako cvičení? Bylo by super, kdybych už potom nemusela jít na power jogu.

10. Má teď zavřené, nebo otevřené oči?

11. Měla bych více zatlačit dozadu? Nebo to bylo mimo rytmus? Uf, teď jsme totálně nesynchornizovaní.

12. Je tohle můj děložní čípek? Prosím přestaň narážet do mého děložního čípku!

13. Doufám, že tady nemá zrcadlo. Moment, je ttámhle to zrcadlo? Takže to zabijácké poskakování prsou nevyšlo na zmar.

14. Dobře, a teď je načase, aby sis na mě procvičil svou ruční práci. Prostě tam krouži. I když to nebude ono, aspoň nebudu mít pocit, že si děláš dobře a na mě ses vykašlal, což přesně teď mám.

15. Proboha, to je úplně o něčem jiném! Jo, jo, jo, už budu!

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy myšlenky na pejska zezadu

Přečtěte si také