reklama

reklama

Kdy vám hrozí největší nebezpečí?

Vědci odhalili nejnebezpečnější sexuální polohu na světě! Co bolestivého vám při ní hrozí?

Publikováno: 06.02.2018
Jaké jsou nejnebezpečnější známé sexuální polohy?

reklama

Sex – nezáleží na tom s kým – může často být hodně zvláštním a trapným zážitkem. Musíte při něm navigovat hned několik končetin zároveň, uhýbat se vlasům, dávat si pozor na nehty, bojovat se stresem, aby se to vašemu partnerovi zamlouvalo, a k tomu všemu se ještě nějakým způsobem pokusit si to sami užít. A to je stále řeč jenom o těch klasických sexuálních polohách, při kterých vám nehrozí, že si třeba zlomíte páteř, nebo něco jiného.

 

 

Nová studie nazvaná „Relationship Between Sexual Position and Severity of Penile Fracture“ teď přišla s odhalením, při které z populárních sexuálních poloh vám hrozí největší nebezpečí a ne, není to dobrý. Jedná se totiž o tzv. doggy style, neboli sex zezadu.

Podle průzkumu je právě tato poloha nejčastější příčinou fraktury penisu. V řeči čísel může až za 41 % všech takových zranění. Podle doktora Kat Van Kirka za to může především pánevní kost u žen, jelikož je pokaždé trochu jinak situována. Pak už jen stačí nízká lubrikace a trochu tvrdší nárazy, kdy se jeden z nich netrefí tam, kam by měl, a dojde k lámání…