ODHALENO: Tohle je důvod, proč byste měli mít sex zhulení! V čem vám tráva pomůže v posteli?

Kdo z vás už to vyzkoušel a může tuto studii potvrdit?

Dostali jste se ve svém vztahu do situace, kdy potřebujete svůj intimní život pořádně oživit? Tak tady pro vás máme jeden tip, který by vás mohl možná zaujmout. I když tedy rozhodně není pro každého. Nová studie totiž prokázala, že právě tráva je podle vědců zaručeným způsobem, jak dosáhnout v sexu nejlepších výsledků a nejvíce si to s ní užijete!

Jaké jsou hlavní výhody toho zpestřit si sex troškou marihuany? Mohu za to biologické důvody, podle nichž je zhulený sex v mnoha ohledech lepší než ten opilý či střízlivý. Zatímco po alkoholu stále chcete mít sex, akorát vám začne být jedno s kým, tráva pouze umocní to, jak moc jste nadržení.

Za střízlivého stavu pak můžete být často dost nervózní a myslet na věci, jež vám mohou postelové zážitky zkazit. Jenže právě těchto obav vás marihuana zbaví. Jinými slovy, budete uvolnění, při smyslech, a ještě navíc pekelně rozdráždění. Co víc si přát? Jo, a oproti opilému sexu vám s trávou rozhodně nehrozí nebezpečí, že vás přepadne chuť zvracet. Což se jistě také hodí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také