Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Tohle je důvod, proč byste měli mít sex zhulení! V čem vám tráva pomůže v posteli?

Kdo z vás už to vyzkoušel a může tuto studii potvrdit?
Vydáno: 18.02.2018
Proč byste měli mít sex zhulení? 1

Dostali jste se ve svém vztahu do situace, kdy potřebujete svůj intimní život pořádně oživit? Tak tady pro vás máme jeden tip, který by vás mohl možná zaujmout. I když tedy rozhodně není pro každého. Nová studie totiž prokázala, že právě tráva je podle vědců zaručeným způsobem, jak dosáhnout v sexu nejlepších výsledků a nejvíce si to s ní užijete!

Jaké jsou hlavní výhody toho zpestřit si sex troškou marihuany? Mohu za to biologické důvody, podle nichž je zhulený sex v mnoha ohledech lepší než ten opilý či střízlivý. Zatímco po alkoholu stále chcete mít sex, akorát vám začne být jedno s kým, tráva pouze umocní to, jak moc jste nadržení.

Za střízlivého stavu pak můžete být často dost nervózní a myslet na věci, jež vám mohou postelové zážitky zkazit. Jenže právě těchto obav vás marihuana zbaví. Jinými slovy, budete uvolnění, při smyslech, a ještě navíc pekelně rozdráždění. Co víc si přát? Jo, a oproti opilému sexu vám s trávou rozhodně nehrozí nebezpečí, že vás přepadne chuť zvracet. Což se jistě také hodí.

Sex na prvním rande

Pokud chcete mít s holkou sex na prvním rande, udělejte tuhle věc! O co se jedná?

Na co myslí ženy při sexu v poloze na pejska?

ODHALENO: 15 věcí, na které myslí ženy při sexu zezadu. Pánové, věděli jste o tom?

Reklama
Článek je zařazen v: Sex, tráva, zhulený, nová studie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama