návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

Tyhle otřepané fráze používají muži při rozchodu. Která hláška je nejvíc trapná?!

Když je vztah u konce, alespoň ze strany chlapa, musí vzít věc do svých rukou a důstojně se s holkou rozejít. No, bohužel to mužům většinou nevychází a opakují stále stejné klišé dokola.
Vydáno: 15.05.2019
rozchod
rozchod
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejsem připravený na vztah. A kdy bude, ve čtyřiceti nebo padesáti? Aby byla tahle věta pravdivá, měla by obsahovat ještě dovětek „vztah s tebou“. Zřejmě už se rozhlíží kolem a vztah s vámi mu tak nějak brání, aby šel o dům dál.

Zasloužíš si lepšího. Tak tohle opravdu nemyslí vážně. Kdy by chlap přiznal, že existuje někdo lepší než on, při mužské ješitnosti? Chce se z toho jen rychle vymotat.

Zůstáneme kamarádi. Vážně by nějaký chlap šel dobrovolně do friend zone, kdyby tam nebyl nějaký problém, o kterém patrně nechce mluvit? Tahle věta je typická otřepaná fráze, i když oba dva ví, že už kamarádi nebudete…

Chci být sám. Respektive chce být sám, aby si mohl začít s někým jiným. Ale musí to nějak zakecat, aby nenastala trapná situace.

Lenka Láskorádová z Harry Pottera

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Lenka Láskorádová? Kamarádka Harryho Pottera vyrostla v tuto blonďatou sexbombu!

Článek je zařazen v: vztahy , muži , Ženy , rozchod , trapné hlášky