Týpek si vymyslel 23 pravidel pro svou budoucí přítelkyni. Neuvěříte, co všechno po ní chce

Rozchody jsou velmi nepříjemné, ale tenhle chlápek na to šel od lesa. Místo aby nadával na svojí ex přítelkyni, tak spolu s ní vymyslel 23 pravidel pro jeho budoucí partnerku.

Namísto truchlení si tenhle týpek vybral lepší cestu, jak se vypořádat s nepříjemnou zkušeností. Napsal 22 bodů pro jeho novou přítelkyni, kterou v budoucnu potká. A protože se rozhodl být tentokrát už náročný a zodpovědně si vybrat, jeho pokyny jsou hodně konkrétní. První bod je o tom, kdy se seznámí. To má být 26. února. Chodit spolu ale mají začít až 8. dubna. Jeho budoucí přítelkyně o něm musí vědět taky to, že miluje čokoládovou zmrzlinu, pivo a červenou barvu. A taky podrobně popsal, jak se vyslovuje jeho druhé jméno.

No, snad tenhle výčet myslel jenom ze srandy. Každopádně ho sdílel na Twitter pro pobavení. Ve skutečnosti mu se sepsáním všech jeho nároků pomáhala jeho ex přítelkyně. Rozhodně jde o skvělý a originální nápad. V seznamu nechybí třeba ani informace o tom, že ať jde kam jde, nosí svůj oblíbený župan a rozhodně se nevyplatí mu to rozmlouvat... No, znáte snad lepší způsob, jak se vypořádat s rozchodem?

Sdílejte článek

Přečtěte si také