VIDEO: Sexuální expertka odhalila trik, díky kterému vydrží chlapi DÉLE v posteli! Jak na to?

Jak můžou chlapi v posteli při sexu déle vydržet?

Kousat se do jazyku? Myslet na svoji prababičku? Nebo si to představovat s opačným pohlavím? Nevím jak vy, osobně se mi však žádná z těchto možností, jak si prodloužit sex, úplně nezamlouvá. Naštěstí je tady ale Nadia Bokody, instagramová celebrita a samozvaná expertka na sex, která teď přišla s návodem, jak pomoct chlapům vydržet při sexu delší dobu.

Nadia má podle všeho hned dvě funkční technicky. Tou první je behaviorální terapie, což zní možná zbytečně moc odborně. V zásadě jde o to naučit se při různých situacích myslet na specifické věci. A opakovat si to tak dlouho, dokud se ta spojení nestanou pro vás automatická.

Ta druhá, o něco známější, se jmenuje stop-start neboli edging a v podstatě vychází z toho, že těsně před ejakulaci muž přestane v tom, co dělá, dokud se pocit zase neztratí, a pak pokračuje. Vyžaduje to jistý trénink, a hlavně hodně velkou dávku trpělivosti, ale prý to za to stojí. Nadia ovšem nedoporučuje zastavit více jak třikrát, pokud nechcete, aby došlo k nehodě. Více se o těch technikách dozvíte v následujícím videu. Jo, a Nadia je celkem atraktivní, kdyby to pomohlo:

Sdílejte článek

Přečtěte si také