Sex a vztahy

26. července 2017 12:03

redakce Prima Lajk

VIDEO: Znáte grepování? Tahle sexuální technika dopřeje mužům orgasmus, jaký nikdy nezažili!

VIDEO: Znáte grepování? Tahle sexuální technika dopřeje mužům orgasmus, jaký nikdy nezažili!

Pánové, otázka pro vás – toužili jste někdy po sexu s grapefruitem? Nebo jinak – toužili jste někdy po tom, aby vám holka poskytovala orální sex a zároveň přejížděla grapefruitovou slupkou nahoru a dolů po vašem penisu? Pokud jste o něčem takovém nikdy předtím neslyšeli ani nepřemýšleli, nejste sami. Přesto, tento ujetý způsob „sexuálního aktu“ nazvaný grepování je vlastně naprosto běžný.

Žena jménem Teta Angel, známá díky svým sexuálním tipům, je oficiálně nazývána Dámou grepové techniky. Informace o tzv. grepování už nějakou dobu kolují na internetu a jde jednoduše o orální sex za použití grapefruitu místo pusy. Angel tvrdí, že by měl grepování zažít každý muž. Povzbuzuje tak všechny ženy, aby vzaly grapefruit, vyřízli v něm díru a slupkou pak přejížděly nahoru a dolů po jeho penisu. Doslova říká, že když holky zkusí grepování na svém partnerovi, bude si připadat, jako byste mu kouřili a zároveň s ním měli sex.

Proč je ale grepování tématem diskuzí zrovna teď, tři roky po zveřejnění videa? Souvisí to s novou americkou komedií Girls Trip. Objevuje se tam totiž scéna, v níž herečka Tiffany Haddishová učí kolegyni, jak grepovat jejího nového kluka. Vznikly dokonce pře o autorku techniky. Tiffany totiž tvrdila, že o ní ve svých komediálních show mluví už od roku 2002. Protože ale pro její tvrzení neexistují žádné důkazy, za oficiální vynálezkyni je díky svému videu považována Auntie Angel. Na závěr nezbývá než dodat, že se grepování zdá být jako skutečná a aktuální technika a asi byste ji měli někdy vyzkoušet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také