Zaručené způsoby, jak dosáhne žena mnohonásobného ORGASMU. Pánové, po tomhle nebude chtít nic jiného!

Čím vystřelíte svou drahou polovičku v posteli až ke hvězdám? Pokud jste šikovní, je to jednodušší, než byste čekali.

Už jen přivést svou partnerku k orgasmu je pro mnohé nešikovné chlapy velmi těžké. Jak je to ovšem s orgasmem mnohonásobným? No, když patříte mezi ty šikovnější a trpělivější muže, kteří chtějí své partnerce dopřát to nejlepší, nemělo by vám jeho dosažení dělat zase tak velký problém.

Tedy alespoň podle doktorky Vivienne Ross, která napsala knihu o ženském orgasmu. Zastává názor, že každá orgasmu schopná žena může dosáhnout pěti až sedmi vyvrcholení v řadě. Často se tak ovšem neděje, ať už kvůli nedostatku bezpečí s partnerem či prostě jen proto, že je žena příliš unavená. Toho se dá ovšem přece jen při větší vůli zbavit. Stačí, když se muž zpočátku zaměří na klitoris a po prvním orgasmu přesune pozornost na vaginu, kde je dosažení vícero vyvrcholení jednodušší. Začít orálním sexem a poté se přesunout k hlavnímu aktu je pak prý nejjednodušší cesta k mnohonásobnému orgasmu.

Existují ale i jiné „zaručené“ postupy. Výzkumníci z indianské univerzity ve svém výzkumu totiž tvrdí, že k mnohonásobnému orgasmu nejčastěji vede anální sex! Ten vyzkoušela třetina z jejich vzorku a téměř všechny tyto ženy vrcholu dosáhly. To je nečekané zjištění, že?

Sdílejte článek

Přečtěte si také