Žena měla sex každé ráno po dobu jednoho týdne. Neuvěříte, co to s ní udělalo!

Týdení challenge každodenního orgasmu dělá divy. Jaké?

1. PONDĚLÍMolly jakožto vdaná matka nikdy neměla sex denně. Natož aby se na něj vrhala ráno, kdy musela vypravit rodinu. Přesto si v pondělí nařídila budík o hodinu dříve. Nejprve se vrhla na ranní hygienu. Následně se vrátila zpět do postele za manželem, kterého probudila ranním sexem. Ten to sice ocenil, ale už v průběhu je začalo rušit štěbetání dětí v kuchyni.

2. ÚTERÝTentokrát Molly oželela ranní rutinu hygieny a líčení... A rovnou se vrhla na manžela po probuzení v půl sedmé ráno. Zdá se, že muži mají testosteron v dopoledních hodinách na vrcholu. Molly najednou nepotřebuje žádnou předehru a po pár sekundách si užívá sexu stejně tak jako její manžel. Ke všemu zvolili polohu zezadu, a tak se Molly necítila rozpačitě, že nemá vyčištěné zuby.

3. STŘEDARáno měla Molly pracovní schůzku, a tak sex oželela. Cítila se krapet provinile, že nezvládla svou týdenní výzvu už třetí den. Ale nakonec si užila sex s manželem večer. A tím, že to nebylo v tentýž čas, to bylo daleko spontánnější a uvolněnější. Ke všemu si uvědomila, že začíná být nadrženější než kdy dříve.

4. ČTVRTEKVe čtvrtek Molly probudil manžel tím, že do ni při spánku pronikl. Byl to její nejsilnější orgasmus za poslední dobu. Do práce tak odcházela s úsměvem na tváři. Dokonce se jí v práci ptali kolegové, co se stalo, že se neustále usmívá.

5. PÁTEKV pátek se jim do postele v noci nasáčkovala dcerka, protože měla noční můru. A tak si sex partneři odpustili.

6. SOBOTAPři sobotě se sexu konečně dočkali. Molly si poprvé uvědomila, že vždy provozovala sex s manželem v noci. Teď si ho ale mohla prohlédnout za denního světla a ještě ke všemu v zrcadle. A konečně si užívala i onu vizuální stránku milování.

7. NEDĚLEPoslední den si řekla Molly, že by si mohli vyzkoušet sex ve sprše. Nakonec se ale ukázalo, že právě tam to bylo daleko složitější než v posteli. Když si matka a manželka rekapitulovala celý týden, uvědomila si, že má nyní daleko větší zájem o sex. Ve skutečnosti však připouští, že mít sex každý den ráno je nadlidský úkol, pokud máte rodinu a chodíte do práce. Ovšem i přesto má pocit, že je ranní sex skvělým startem dne.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex orgasmus

Přečtěte si také