Ženy sdílely 6 nejchytřejších věcí, co může chlap udělat na rande. Pánové, čím ji zaručeně dostanete?

Zaručené techniky, díky kterým muži na každém rande zazáří.

Vzhledem k tomu, kolik randících aplikací existuje a kolik lidí na nich je, je docela pravděpodobné, že se tam venku odehrává poměrně solidní množství prvních rande. Domluvit si druhé rande je už však podstatně těžší, obzvlášť tehdy, když nevíte, co vlastně ženy mají rády.

Naštěstí existuje šest ověřených praktik schválených samotnými ženami, které když na rande dodržíte, máte zaručenou šanci skórovat další schůzku. Co všechno byste, pánové, měli dělat?

1. Pamatujte si detaily

Když vám řekne o dobré restauraci, ve které jednou byla a líbilo se jí tam, zmiňte, že byste se tam s ní rádi někdy podívali. Jsou to detaily jako tohle, díky kterým pozná, že jí věnujete pozornost a záleží vám na ní.

2. Nehrajte hry

Rande skončilo, s vaším objevem jste se rozloučili a už jste doma. Místo čekání, až se sama ozve, jí prostě napište, že se vám ten večer líbil. Ani nevíte, jak moc to ocení.

3. Chovejte se jako gentleman

Jdete po rušné ulici mezi davem lidí? Položte jí ruku na záda, dopřejte jí pocit, že se s vámi může cítit v bezpečí.

4. Buďte uvolnění

Vidíte, že je dívka nervózní? Zkuste ji uklidnit nějakou historkou z vašeho života, případně se jí můžete zeptat, jaký měla den. Rozjeďte nenápadně konverzaci, dokud se s vámi nebude cítit pohodlně. Hlavně se nenechte rozhodit.

5. Nebojte se sdílet osobní věci

Otevřenost je ve vztahu důležitá. Nebojte se jí říct něco osobního a stejně tak naslouchejte, když vám říká něco ona.

6. Ukažte starost i zájem

Po rande je dobré napsat dívce, jestli domů dorazila v pořádku. Případně jí můžete poděkovat za hezky strávený večer a navrhnout něco na další víkend. Nebojte se ukázat iniciativu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také