Showbyznys

24. března 2016 15:04

Tereza Javorová

24SAFE - Chráníme Váš životní příběh…

Už se Vám někdy stalo, že jste nemohli najít svůj rodný list, pas, druhé klíče od bytu či velký technický průkaz? Máte všechny vaše cennosti, doklady i peníze opravdu dobře schované? Jste si jisti, že jim nehrozí žádné riziko zcizení, či živelné pohromy? Jen Vy víte, co je pro Vás opravdu důležité.

My víme jak to ochránit.

Centra bezpečnostních schránek jsou ve světě mimořádně oblíbená, protože zaručují pocit absolutního bezpečí a zároveň svobody. V Praze si tento pocit můžete vyzkoušet v moderním centru bezpečnostních schránek 24SAFE v ulici Na Poříčí 17, které tuto naprosto diskrétní službu nabízí. Na rozdíl od banky vstupujete do 24SAFE zcela anonymně a jediné, co vám k tomu stačí, je vaše osobní karta, PIN, klíč, případně otisk prstu. A to kdykoli! Centrum je otevřeno 24 hodin denně, po celý rok, výjimky neexistují. Přenositelnost osobní přístupové karty ve spojení s nonstop provozem nabízí víc možností než kterákoli banka. I v tomto případě ale můžete mít vše pod kontrolou. Při každém otevření bezpečnostní schránky vám totiž přijde informační SMS.

Centrum 24SAFE je skvěle dostupné místo, hromadnou dopravou i autem. V diskrétní místnosti vám (nebo vašim blízkým) nejmodernější robot okamžitě vyveze vaši schránku z podzemního trezoru, nikdo u toho není, takže selhání lidského faktoru nehrozí.

Trezory 24SAFE, určené pro vaše cennosti, vyrobila a instalovala vyhlášená švédská firma GUNNEBO, specialista v oboru s tradicí od roku 1764. Její systém splňuje požadavky stejné bezpečnostní třídy jako u velkých trezorů centrálních bank. Jsou v bezpečí vůči zlodějům, povodním, požáru, lidským přehmatům a další ochranu jim poskytuje unikátní partnerství poskytovatele s pojišťovnou Allianz. Obsah schránky si tak lze pojistit do výše 10 milionů Kč a to i pro případ, že obsahem bude hotovost! To, že si bezpečností našich trezorů můžete být opravdu jistí, dokládá i výše jejich pojistné hodnoty, která činí půl miliardy Kč.

Sjednat si pronájem bezpečnostní schránky lze velmi jednoduše, osobně či přes internet. K dispozici je pět velikostí schránek, s volbou vhodné možnosti pomůže klientům vyškolený personál. Stačí se osobně zastavit ve 24SAFE v Praze 1, ulice Na Poříčí 17, anebo navštívit internetové stránky www.24safe.cz. Vyzkoušejte si pronájem bezpečnostní schránky, nebudete-li spokojeni, garantujeme nulové náklady!


Přečtěte si také