návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

24SAFE - Chráníme Váš životní příběh…

Už se Vám někdy stalo, že jste nemohli najít svůj rodný list, pas, druhé klíče od bytu či velký technický průkaz? Máte všechny vaše cennosti, doklady i peníze opravdu dobře schované? Jste si jisti, že jim nehrozí žádné riziko zcizení, či živelné pohromy? Jen Vy víte, co je pro Vás opravdu důležité.
Vydáno: 24.03.2016
24SAFE
24SAFE Autor: 24SAFE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

My víme jak to ochránit.

Centra bezpečnostních schránek jsou ve světě mimořádně oblíbená, protože zaručují pocit absolutního bezpečí a zároveň svobody. V Praze si tento pocit můžete vyzkoušet v moderním centru bezpečnostních schránek 24SAFE v ulici Na Poříčí 17, které tuto naprosto diskrétní službu nabízí. Na rozdíl od banky vstupujete do 24SAFE zcela anonymně a jediné, co vám k tomu stačí, je vaše osobní karta, PIN, klíč, případně otisk prstu. A to kdykoli! Centrum je otevřeno 24 hodin denně, po celý rok, výjimky neexistují. Přenositelnost osobní přístupové karty ve spojení s nonstop provozem nabízí víc možností než kterákoli banka. I v tomto případě ale můžete mít vše pod kontrolou. Při každém otevření bezpečnostní schránky vám totiž přijde informační SMS.

Centrum 24SAFE je skvěle dostupné místo, hromadnou dopravou i autem. V diskrétní místnosti vám (nebo vašim blízkým) nejmodernější robot okamžitě vyveze vaši schránku z podzemního trezoru, nikdo u toho není, takže selhání lidského faktoru nehrozí.

IMG_0271 Foto:

Trezory 24SAFE, určené pro vaše cennosti, vyrobila a instalovala vyhlášená švédská firma GUNNEBO, specialista v oboru s tradicí od roku 1764. Její systém splňuje požadavky stejné bezpečnostní třídy jako u velkých trezorů centrálních bank. Jsou v bezpečí vůči zlodějům, povodním, požáru, lidským přehmatům a další ochranu jim poskytuje unikátní partnerství poskytovatele s pojišťovnou Allianz. Obsah schránky si tak lze pojistit do výše 10 milionů Kč a to i pro případ, že obsahem bude hotovost! To, že si bezpečností našich trezorů můžete být opravdu jistí, dokládá i výše jejich pojistné hodnoty, která činí půl miliardy Kč.

Sjednat si pronájem bezpečnostní schránky lze velmi jednoduše, osobně či přes internet. K dispozici je pět velikostí schránek, s volbou vhodné možnosti pomůže klientům vyškolený personál. Stačí se osobně zastavit ve 24SAFE v Praze 1, ulice Na Poříčí 17, anebo navštívit internetové stránky www.24safe.cz. Vyzkoušejte si pronájem bezpečnostní schránky, nebudete-li spokojeni, garantujeme nulové náklady!

IMG_0266 Foto:

Článek je zařazen v: SMS , klíč , karta , banka , bezpečí , pohroma , pronájem , bezpečnostní