Showbyznys

23. prosince 2015 10:37

Tereza Javorová

5 cviků, díky kterým budete mít sexy vytvarované nohy

Mít sexy dlouhé nohy až do nebes touží mít snad každý žena. S délkou nohou, kterou vám příroda nadělila, už nic moc nenaděláte, maximálně je prodloužíte sexy vysokými podpatky. Ale pomocí správných cviků si je můžete alespoň krásně vytvarovat a zeštíhlit!

1. Výpady

Výpady jsou perfektním cvikem pro štíhlá a pevná stehna. Stoupněte si rovně, ruce dejte v bok. Pravou nohou udělejte velký krok dopředu tak, aby se v koleni udělal pravý úhel. Vraťte se zpět do stoje a to samé udělejte na levou nohu. Na každou stranu opakujte 15x po dvou až třech sériích.

2. Bruslař

Mít pevný zadek a nohy jako má Martina Sáblíková můžete mít díky tomuto cviku. Stoupněte si rovně, mírně pokrčte kolena a předkloňte se trochu dopředu. Stojíte-li na hladké podlaze, dejte si pod nohu kus látky, pokud jste na koberci, tak plastový talířek (opravdu to funguje!). Nohu poté suňte po podlaze do strany a vracejte zpět k pokrčené druhé noze. Opakujte 30x a vyměňte strany. Dejte si alespoň dvě série.

3. Sumo dřep

Postavu jako zápasníci sumo asi mít nechcete. Ale jeden z jejich cviků využít můžete! Vezměte si do rukou lehčí činky nebo lahve s vodou a postavte se s nohama široko od sebe. Špičky vytočte mírně ven. Udělejte dřep s rovnými zády a podsazenou pánví a zároveň upažte ruce. Opakujte 15x po dvou až třech sériích.

4. Boční prkno

V prkně perfektně zpevníte celé tělo! Přejděte do pozice tak, jak to vidíte na obrázku, a snažte se udržet tělo v jedné přímce. Naráz zvedněte vrchní nohu i ruku a pár vteřin je podržte ve vzduchu. Opakujte 15x a vyměňte strany. I tady zvládnete určitě minimálně dvě série!

5. Most

Tenhle most vás přes minulost nepřenese, ale přes neforemná stehna a zadek ano! Lehněte si na záda, zatáhněte břicho a kolena pokrčte a dejte mírně od sebe. Vložte se si mezi ně polštář nebo polystyrenovou kostku na cvičení. Nohy by měly zůstat na šíři bokou. Pomalu zvedejte zadek nahoru a kolena tlačte k sobě. Držte zadek nahoře a několikrát předmět mezi koleny silně koleny ztlačte. Přejděte dolů a to samé udělejte alespoň 15x po dvou sériích.


Přečtěte si také