návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

5 novinek! Nové jablíčko iPhone 6 boří mýty

Včerejší magické datum 9. 9. 2014 bylo speciální nejen tím, že byl superúplněk, ale firma Apple představila nový model všemi opěvovaného iPhonu! S pořadovým číslem 6. Co se změnilo? Jak ho vývojáři vylepšili? A proč bychom si ho měli běžet rychle koupit?
Vydáno: 10.09.2014
Apple představil nový iPhone 6 a větší verzi iPhode 6 Plus
Autor: profimedia.cz Apple představil nový iPhone 6 a větší verzi iPhode 6 Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. Displej

První novinkou nového klenotu je větší displej, který je velký 4,7 palce, respektive 5,5 palce. Menší verze je klasický iPhone 6, větší verzí je iPhone 6 Plus, který ale již není telefon, ale spíše tabletofon.

2. Fotoaparát

Inovací je také lepší fotoaparát, i když dle prvních ohlasů samotných uživatelů je to vylepšení minimální. Zadní fotoaparát má rozlišení 8Mpx, fanoušci ale čekali ještě větší. Minimálně 12Mpx.

3. Komunikace

Nové iPhony, ať už normální 6 nebo 6 Plus, disponují technologií NFC. Jde o způsob bezdrátové komunikace mezi elektronickými zařízeními na krátkou vzdálenost.

4. Vzhled

Samotný přístroj iPhonu prošel celkovou změnou vzhledu. Apple upustil od ostrých hran a boky zakulatil pro lepší úchop, což bude vzhledem k velikosti vítané vylepšení.

5. Umístění tlačítek

Pro nové uživatele to taková novinka nebude, staří mazáci si budou muset zvyknout na nové umístění tlačítka na odemykání telefonu. Vývojáři ho totiž umístili na pravý bok, a tak bude mnohem lépe dostupné.

A za kolik tyto novinky můžete pořídit? Základní cena iPhonu 6 je 19 500 Kč, větší iPhone 6 Plus pořídíte o tři tisíce dráž za 22 500 Kč.

Mohlo by vás zajímat:

Dnes je třetí super úplněk v pořadí. Co podniknete?

Včera byl superúplněk. Otestujte se: Zapůsobil i na vás?

Letadlová loď Enterprise

Letadlová loď Enterprise vypluje ve středu!


Článek je zařazen v: fotoaparát , iPhone , Apple , displej