Showbyznys

9. října 2014 12:50

Táňa Sáblíková

5 věcí, které muži ženám nikdy nepřiznají

Muži si myslí spoustu věcí, ale nechtějí, aby ženy o některých věděly. Tedy hlavně o tom, co si myslí právě o opačném pohlaví. A které věci to jsou?

1. Pánské jízdy nejsou někdy zrovna to, co by chtěli dělat

Když přítel vyráží se svými kamarády na celonoční tah, začínáme být žárlivé – pokud ne, je asi něco špatně. Holky si totiž většinou představují jiné dívky, jak se zrovna kolem jejich přítele motají a flirtují s ním celou noc. Prostě se mu snaží poplést hlavu. Prý to ale tak není, kluci si většinou vyrazí na tah proto, aby si pokecali o chlapských problémech a tématech a holek si příliš nevšímají. A někdy z pánské jízdy nejsou zrovna nadšení, raději by trávili čas s námi, ale kamarádi jsou kamarádi, přece před nimi nebudou za podpantofláky!

2. Nemají rádi kamarády své přítelkyně

Stejně jako ženy nemají rády kamarádky svého přítele, stejně to mají i muži. I když se to snaží skrývat a být nad věcí, není to pro ně nic lehkého. Jakýkoliv muž, který je heterosexuální, je v blízkosti ženy potenciálním nepřítelem. Vždyť co když zrovna udělá něco, díky čemu si řekne, že je úžasný?

3. Neumějí být sami

Hodně žen a dívek se bojí, že nakonec přece jen nepřijede ten princ na bílém koni a ony zůstanou samy. To samé ale trápí i některé muže. Přestože by to nepřiznali, nechtějí se budit každé ráno sami nebo s jinou ženou, chtějí zázemí, teplo domova a většinou i nějaké to škvrně, aby předali své vysoce kvalitní geny budoucí generaci.

4. Myslí si, že jste krásná

Ano, myslí. I když to neříkají moc často nebo vůbec. Kdybychom jim nepřišly krásné, rozhodně by s námi přece nebyli, ne? Takže hlavu vzhůru, i když máte doma bručouna a zamlklého introverta, vězte, že si uvědomuje, co ve vás má a v jeho očích jste krásná.

5. Chybíte mu

I to je pravda, aniž by to přiznávali nebo nám to dávali nějak najevo. Když jsou bez nás, chybíme jim. Zvlášť když to není jen jeden dva dny, ale dnů víc! Ale přiznat to? Toho se bojí jak čert kříže. Vždyť pak bychom věděly, že je máme na háku a to rozhodně nepotřebují!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také