5 věcí, které si užijete jen jako single

Že jste na začátku roku single, nemusí být žádná katastrofa. Udělejte z toho přednost a užijte si věci, které v páru nejsou tak úplně možné (nebo se zkomplikují).

Někteří lidé jsou single programově, ale většina z nás je stvořená k životu v páru. Jestli jste to tak úplně neplánovali a krach lásky nebo fakt, že dlouho k sobě nemůžete nikoho najít, špatně snášíte, je tohle článek přímo pro vás. Když se totiž na svůj stav podíváte z té lepší stránky (jako na bonus od vesmíru:-), uvolníte se a budete vyzařovat mnohem lepší energii. A ta k vám dřív nebo později lásku přiláká.

1. Můj milý/milá budoucí

Můžete si představovat, jaký bude váš budoucí partner nebo partnerka. A to je přece krásné! Mnohem krásnější, než vězet ve vztahu, o kterém víte, že nepotrvá dlouho a dojde k explozi. Máte další šanci poučit se z předchozích chyb a mít konečně funkční vztah. Klidně si ji/jeho malujte v duchu v ideálních barvách! Sesumírujte si, co přesně od života chcete, pomůže vám to v dalším hledání.

2. Simpsonovi, Teorie Velkého třesku... Doktůrci

Nikdo neotáčí oči v sloup, nikdo nepřepíná. Jestli je nějaká šance sledovat "svoje" televizní pořady, tak TEĎ. Ne, tenhle problém nevyřeší ve vztahu dvě televize. Vždycky totiž vstupuje do hry i to, že byste přece měli trávit večer spolu...

3. Kariéru na první místo

Dokud nebudete muset znovu sundat nohu z plynu, protože je logické, že na závažná profesní rozhodnutí jsou ve vztahu dva, nakopněte svoji kariéru. Klidně přijměte místo v jiném městě (na jiném kontinetu:-), ohlížet se nemusíte vůbec na nikoho.

Dobrá zpráva je, že přesně totéž platí pro: čas, který chcete strávit s přáteli, koníčky, utrácení vlastních peněz, zařizování bytu, jídlo v ledničce...

4. Do formy

Šťastně zamilovaní lidé podle odborníků tloustnou. Muži i ženy. Tak si udělejte program, který vás dostane do formy. Kromě toho, že budete lépe vypadat, tak získáte i mnohem lepší náladu, nové přátele, nové šance k seznámení.

5. Pyžamo s žirafou a psí pantofle

Je úplně jedno, co na sobě máte doma! Vítej, svobodo. Klidně můžete vytáhnout starodávné flanelové pyžamo nebo noční košilku s legrační žirafou.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také