reklama

reklama

Divoký sex, moc a dárky - Anastasia je v pasti

50 odstínů šedi – Tak ji změnil divoký SEX. Anastasia na VIDEU z filmu

jana.divisova. Publikováno: 11.02.2015
Byla to nevinná dívka, než šla dělat rozhovor s velmi mocným mužem se "speciálními choutkami". Podívejte se, jak Anastasiu Steel (Dakota Johnson) ve filmu 50 odstínů šedi mění její osudový muž. VIDEO z filmu, který má premiéru 12. února je výmluvné!

reklama

Herečka Dakota Johnson už sklízí první pochvaly za svůj výkon. "Je rozkošná a přirozená," tvrdí režisérka Sam Taylor-Johnson. "Při práci přidala i odhodlanost a oduševnělost."

Dakota Johnson získala roli Anastasie Steel mimo jiné i tím, že na prvním castingu četla sexuálně velmi odvážně laděný monolog z filmu Ingmara Bergmana Persona (1966).

Herečka má slavné rodiče – matka Melanie Griffith, otec Don Johnson. Podobná je spíš otci, ale asi to bude tím, že Melanie má tolik plastik, že se to těžko odhaduje:-) Dakota se před kamerou objevila poprvé v roce 1999 ve filmu Crazy in Alabama, což byl dost zvláštní rodinný podnik. Společně se svojí nevlastní sestrou Stellou Banderas hrály dcery své vlastní matce Melanii Griffith. Všechno režíroval tehdejší manžel Melanie Antonio Banderas a dopadlo to samozřejmě špatně.

Dakota je nejen herečka, vydělala si slušné peníze i jako modelka, stala se například tváří kampaně Mango. Před sedmi lety se spekulovalo, že musela absolvovat odvykací kůru kvůli závislosti na drogách, ale označila to za nehorázný nesmysl.

Prima Style - Transformation
Prima Style - Transformation
Byla to nevinná dívka, než potkala JEHO Foto:

Byla to nevinná dívka, než potkala JEHO

Podívejte se na další ukázky z filmu:

VIP - 50 odstínů šedi

Prima Style - Look
Prima Style - Look
Prima Style - 50 odstínů šedi stůl
Prima Style - 50 odstínů šedi stůl
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Jamie Dornan obhajuje 50 odstínů šedi a vzkazuje, že sado-maso mají rádi skoro všichni!

reklama