7 šokujících odhalení z rozhovoru Meghan a prince Harryho! Proč se chtěla zabít?

Co všechno prozradila Meghan Markle v rozhovoru s Oprah?

Den D je tady a my konečně máme kompletní souhrn informací, které zazněly v superočekávaném rozhovoru vévodkyně Meghan a jejího muže prince Harryho s televizní ikonou Oprah Winfrey. A přesně jak média i odborníci očekávali, rozhovor je doslova narvaný šokujícími odhaleními. Celý rozhovor najdete ve videu níže, zde je souhrn toho nejzásadnějšího. A začneme tím milejším.

1. Meghan čeká holčičku

Druhé miminko Harryho a Meghan po synu Archiem bude dcerka. A to je radostná zpráva, takže přejeme hodně štěstí a pohody.

2. Královská rodina se bála o Archieho barvu kůže

A teď už k těm horším věcem. Ještě předtím, než totiž vévodkyně Meghan porodila svého syna, údajně v paláci panovaly obavy o to, jakou bude mít Archie barvu kůže. Přestože se všichni tváří, jak žijeme v moderní době, královská rodina zřejmě stále uvažuje v tomhle směru dost zpátečnicky.

3. Princ Harry nemluví s Charlesem

Poté, co se Harry rozhodl opustit královskou rodinu a vzít věci do vlastních rukou, přestal s ním jeho otec mluvit.

4. Harry nedostává žádné peníze od královské rodiny

Jakmile se Harry a Meghan rozhodli opustit královskou rodinu, přestali jim pochopitelně chodit jejich peníze. Doteď tak žili převážně z dědictví zanechaného princeznou Dianou.

5. Meghan měla myšlenky na sebevraždu

Život v královské rodině byl podle všeho tak náročný po psychické stránce, zejména kvůli tlaku médií a veřejnosti, která často o Meghan šířila lži, že vévodkyně zvažovala dokonce sebevraždu.

6. Meghan pomohla Harrymu se osvobodit

Dokud Harry nepoznal Meghan, netušil, jak svazující pro něj byl život v rámci královské rodiny. Díky lásce se mu ale podařilo tomuto životu uniknout a nyní je podstatně šťastnější.

7. Pár měl tajnou svatbu

Tři dny před oficiální událostí roku se pár tajně vzal bez svědků jen před arcibiskupem z Canterburry. Své sliby z toho obřadu mají Meghan s Harrym doma zarámované.


Přečtěte si také