Účastník Jan Březina.
Autor: Prima COOL Účastník Jan Březina.

VIDEO: Honza z EXPERIMENTU 21 přiznal, že seděl ve vězení! Za jakou vážnou věc byl odsouzen!

MilanR. Publikováno: 09.04.2020
Jeden z účastníků docu reality show EXPERIMENT 21 přiznal nečekanou kriminální minulost!

reklama

Jedním z účastníků populárního pořadu EXPERIMENT 21, v němž si lidé zkoušejí život bez základních každodenních věcí, je také Jan Březina, jehož zde můžete vidět i s partnerkou Gábinou. Jenže jak se ukazuje, Honza není žádný velký svatoušek! Během natáčení totiž přiznal, že má celkem vážný kriminální škraloup.

Ve Francii totiž seděl za převážení lidí! A to je dosti závažná věc, z níž ovšem Jan Březina ještě vyšel docela lehce. I když na toto období se mu kvůli rodině i zážitkům ve vězení nevzpomíná zrovna lehce. Jak dlouhý trest si ve francouzském vězení odpykával? A jak se mu zde přežívalo? To se dozvíte v následujícím videu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

EXPERIMENT 21 (4): Honza s Gábinou - Honza přiznává kriminální škraloup

Další bonusová videa najdete (a budete dál pravidelně nacházet) TADY! Novou reality show EXPERIMENT 21 můžete na Prima COOL sledovat každé pondělí ve 21.45 nebo v našem ARCHIVU!

Štěpán Dostál o ženách.

VIDEO: Štěpán z EXPERIMENTU 21 promluvil o sexu a divokých jednorázovkách. Kdy si připadal nejvíc ubohý?

Daisy Lee o problémech v pornu.

VIDEO: Daisy Lee promluvila o svém nejhorším období v pornu! Kvůli čemu sáhla na úplné dno?

reklama