Showbyznys

23. listopadu 2022 13:14

redakce Prima Lajk

Amber Heard chystá další žalobu. Koho chce žalovat kvůli dluhu pro Johnnyho Deppa?

Herečka Amber Heard tvrdí, že by peníze jejímu bývalému manželovi Johnnymu Deppovi měla uhradit její pojišťovna. Plánuje novou žalobu.

36letá herečka Amber Heard musela před pár měsíci prodat svůj dům a přestěhovat se do ciziny, aby unikla negativní pozornosti a vůbec dopadům jejího soudního procesu s bývalým mužem Johnnym Deppem, v němž herec slavně zvítězil, přičemž mu porota přisoudila odškodnění ve výši 8,3 milionu dolarů – tedy nějakých 196 milionů korun. A protože takové peníze jsou pro Heard momentálně rozdílem mezi skončením na mizině a životem v jakýchsi slušných podmínkách poté, co její kariéra zdánlivě vyhasla, rozhodla se herečka tvrdit, že by to za ní měla zaplatit celé její pojišťovna.

Co víc, herečka na pojišťovnu dokonce rovnou podala i žalobu (asi nejspíš proto, že když se nejdřív zeptala hezky, dostalo se jí rázného „ne“). Herečka argumentuje tím, že u pojišťovny měla milionovou pojistku přesně pro případ, že by někdy skončila usvědčena z pomluvy. Jenže newyorská pojišťovna tohle kontruje tím, že se pomluvy dopustila Heard zcela úmyslně, a tak nemají povinnost pojistku vyplácet. Kdo je v právu a kdo tedy nakonec bude muset Deppovi vyplatit nemalé odškodnění, tak nyní bude posuzovat soud.

Heard nicméně není jediná, kdo míří zpátky před soud. Vrací se tam i sám Depp, kterému se nelíbí, že v tom samém procesu porota zároveň rozhodla, že musí on zaplatit 2 miliony Heard za to, co řekl jeho právník. Údajně to s ním totiž vůbec nesouvisí, a neměl by za to tedy ani platit. A pak že celebrity nepočítají každý dolar…

Sdílejte článek

Přečtěte si také