Virály

23. listopadu 2022 13:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena, která poslala nájemného vraha na vlastního muže, skončila za mřížemi. Jakou chybu měl její plán?

Žena chtěla nechat zabít vlastního muže. V čem udělala zásadní chybu?

Bývalá floridská sexuální pracovnice byla uvězněna na 16 let díky jedné klíčové chybě poté, co se pokusila najmout nájemného vraha, aby zabil jejího manžela. Proč selhala a jak se detektivům povedlo ženu usvědčit?

34letá Dalia Dippolito, jejíž manžel si ji najal na sex předtím, než navázali vztah, byla v roce 2017 odsouzena a uvězněna na 16 let za nabádání k vraždě prvního stupně. Aniž by to věděla, místo nájemnému vrahovi v roce 2009 řekla totiž policistovi v utajení, že si je na 5 000 % jistá, že chce zavraždit svého tehdejšího manžela Michaela Dippolita.

A protože tato fatální chyba byla zachycena na kameře a záběry se později navíc staly díky tomu virální, nebylo o její vině pochyb. Žena sice zkoušela u soudu tvrdit, že šlo o televizní trik a nikdy nic takového policistovi neřekla a rozhodně mu za to nenabídla 7 tisíc dolarů, aby to provedl. Soudce ale její obraně moc nevěřil a naopak ji za její chladnokrevné plánování vraždy tvrdě potrestal. Nejvtipnější na celé kauze bylo tehdejší zatýkání ženy, kdy jí policie nejprve řekla, že její muž je po smrti. Její reakce byla všeříkající.

Sdílejte článek
Štítky vražda manželka vězení muž manželé policista nájemný vrah nájemný vrah

Přečtěte si také