Dalia Dippolito byla odsouzena na 16 let za plánování vraždy 1
Autor: profimedia.cz Dalia Dippolito byla odsouzena na 16 let za plánování vraždy 1

VIDEO: Žena, která poslala nájemného vraha na vlastního muže, skončila za mřížemi. Jakou chybu měl její plán?

rd. Publikováno: 23.11.2022
Žena chtěla nechat zabít vlastního muže. V čem udělala zásadní chybu?

reklama

Bývalá floridská sexuální pracovnice byla uvězněna na 16 let díky jedné klíčové chybě poté, co se pokusila najmout nájemného vraha, aby zabil jejího manžela. Proč selhala a jak se detektivům povedlo ženu usvědčit?

34letá Dalia Dippolito, jejíž manžel si ji najal na sex předtím, než navázali vztah, byla v roce 2017 odsouzena a uvězněna na 16 let za nabádání k vraždě prvního stupně. Aniž by to věděla, místo nájemnému vrahovi v roce 2009 řekla totiž policistovi v utajení, že si je na 5 000 % jistá, že chce zavraždit svého tehdejšího manžela Michaela Dippolita.

A protože tato fatální chyba byla zachycena na kameře a záběry se později navíc staly díky tomu virální, nebylo o její vině pochyb. Žena sice zkoušela u soudu tvrdit, že šlo o televizní trik a nikdy nic takového policistovi neřekla a rozhodně mu za to nenabídla 7 tisíc dolarů, aby to provedl. Soudce ale její obraně moc nevěřil a naopak ji za její chladnokrevné plánování vraždy tvrdě potrestal. Nejvtipnější na celé kauze bylo tehdejší zatýkání ženy, kdy jí policie nejprve řekla, že její muž je po smrti. Její reakce byla všeříkající.

 

Mladí lidé kritizují film Sám doma kvůli této údajné chybě 1

Milovaný Sám doma se stal terčem kritiky mladé generace. Vážně ve filmu našli lidé obří chybu?

reklama