Angelina Jolie podala žalobu na Brada Pitta. Co násilného herec podle jejích slov provedl?

Slavná herečka Angelina Jolie podala žalobu na svého bývalého manžela Brada Pitta.

Měli jste letos málo celebritního drama? Tak se nejspíš připravte na další nášup, po Deppovi a Amber Heard totiž k soudu nejspíš zamíří Angelina Jolie a její bývalý manžel Brad Pitt. A může za to nová žaloba slavné herečky, která tvrdí, že ji Pitt fyzicky napadl a ještě k tomu se porval s jejich synem Maddoxem během soukromého letu.

Háček je v tom, že celá žaloba byla podána tajně, pod pseudonymy, a právní experti nyní pouze přisuzují jednotlivé prvky z onoho spisu slavnému páru. Ten totiž přesně tuto aféru před pár lety řešil, kdy se nakonec FBI rozhodla incident nevyšetřovat, protože podle předběžných důkazů k žádnému napadení nedošlo. Samotný Pitt později uvedl, že se hádka během letu stala a že svého syna Maddoxe uklidňoval, jelikož situace byla napjatá, nikdy však žádného z členů své rodiny neuhodil. A na tom si herec trvá dodnes.

Minulý rok Pitt u soudu vyhrál společnou výchovu všech pěti dětí, které s Jolie mají. Pro herce šlo o významný krok k nastolení rovnosti mezi oběma bývalými partnery. Jenže soudní potyčky mezi ním a slavnou herečkou pokračují dál, ať už kvůli výše zmíněnému nařčení z napadení, nebo například kvůli prodeji francouzské vinice, kterou Pitt chtěl mít v soukromém vlastnictví, ale Jolie údajně porušila slib a svůj podíl prodala. Tak či tak to vypadá, že usmíření kdysi nádherného páru jen tak nehrozí.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt rodina soud napadení Angelina Jolie žaloba

Přečtěte si také