Angelina Jolie žaluje Pitta za napadení 1
Autor: profimedia.cz Angelina Jolie žaluje Pitta za napadení 1

Angelina Jolie podala žalobu na Brada Pitta. Co násilného herec podle jejích slov provedl?

rd. Publikováno: 17.08.2022
Slavná herečka Angelina Jolie podala žalobu na svého bývalého manžela Brada Pitta.

reklama

Měli jste letos málo celebritního drama? Tak se nejspíš připravte na další nášup, po Deppovi a Amber Heard totiž k soudu nejspíš zamíří Angelina Jolie a její bývalý manžel Brad Pitt. A může za to nová žaloba slavné herečky, která tvrdí, že ji Pitt fyzicky napadl a ještě k tomu se porval s jejich synem Maddoxem během soukromého letu.

Háček je v tom, že celá žaloba byla podána tajně, pod pseudonymy, a právní experti nyní pouze přisuzují jednotlivé prvky z onoho spisu slavnému páru. Ten totiž přesně tuto aféru před pár lety řešil, kdy se nakonec FBI rozhodla incident nevyšetřovat, protože podle předběžných důkazů k žádnému napadení nedošlo. Samotný Pitt později uvedl, že se hádka během letu stala a že svého syna Maddoxe uklidňoval, jelikož situace byla napjatá, nikdy však žádného z členů své rodiny neuhodil. A na tom si herec trvá dodnes.

Minulý rok Pitt u soudu vyhrál společnou výchovu všech pěti dětí, které s Jolie mají. Pro herce šlo o významný krok k nastolení rovnosti mezi oběma bývalými partnery. Jenže soudní potyčky mezi ním a slavnou herečkou pokračují dál, ať už kvůli výše zmíněnému nařčení z napadení, nebo například kvůli prodeji francouzské vinice, kterou Pitt chtěl mít v soukromém vlastnictví, ale Jolie údajně porušila slib a svůj podíl prodala. Tak či tak to vypadá, že usmíření kdysi nádherného páru jen tak nehrozí.

Sexy tiktokerka Addison Rae a její příjem 1

FOTO: Nejslavnější tiktokerka světa odhalila svůj příjem. Neuvěříte, kolik jí sociální sítě vynášejí

reklama