Showbyznys

3. září 2014 14:50

Táňa Sáblíková

Barvíte si vlasy samy doma? Tak pozor, aby vám hlava neotekla do rozměru míče!

Tina Littlewood si chtěla doma nabarvit vlasy, a tak si koupila barvu v drogerii. To, co následovalo poté, co si barvu na vlasy nanesla, rozhodně nechce nikdy opakovat!

Dostala totiž tak velkou alergickou reakci, že její hlava otekla do rozměrů ragbyového míče! Rady si příliš nevěděli ani doktoři z nemocnice, kam ji záchranka dovezla. „Bylo to tak děsivé, že jsem si jednu chvíli pomyslela: „Je konec! Zemřu, protože jsem si chtěla nabarvit vlasy,“ popsala hrozivé momenty Tina. „Byla to čistá agónie, myslela jsem také, že oslepnu na levé oko, ne-li hůř,“ dodala ještě.

Tina prý navíc dodržela všechny instrukce a na kousku kůže testovala, jestli není alergická, až poté si nanesla barvu na celou hlavu. „Ta bolest se čím dál tím víc zhoršovala. Šla jsem spát, abych ji zaspala, ale když jsem se ráno vzbudila, bylo to něco nepředstavitelného. Nemohla jsem otevřít jedno oko, a tak jsem se podívala do zrcadla.“ Tam uviděla, že má hlavu celou oteklou.

A to nebylo všechno! „Polštář byl celý nasáklý hnisem, který mi tekl z celé hlavy i z okolí uší, bylo to opravdu nechutné.“ Fotky poté sdílela na Facebooku, aby varovala svoji rodinu a přátele, co všechno se může stát. Dokonce se i smířila s tím, že její vlasy budou šedivé, jak se totiž nechala slyšet, podobnou zkušenost už nechce nikdy projít!

Hlavu měla velkou jako ragbyový míč a bála se, že oslepne nebo zemře. Foto: reprofoto Mirror.co.uk

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také