reklama

reklama

Kazma vs. Vémola.
Autor: Instagram.com/kazma_kazmitch Kazma vs. Vémola.

Bitka roku! Kazma vyzval Karlose Vémolu k zápasu v MMA! Co tím chce slavný provokatér dokázat? (apríl)

Publikováno: 01.04.2020
Jde o plánovanou část další One Man Show, nebo už Kazmovi přeskočilo?

reklama

O internetovém provokatérovi Kamilu Bartoškovi aka Kazmovi už každý ví, že se nevyhýbá žádné srandě ani provokaci. Tentokrát si ovšem možná ukousl až příliš velké sousto, které ho bude bolet. Hodně bolet. Nenapadla ho totiž menší šílenost, než vyzvat na zápas v MMA samotného Terminátora Karlose Vémolu! Chce prý lidem ukázat, že poté, co jako obyčejný kluk dobyl svými virály a šílenými kousky celý svět, dokáže se prosadit i ve světě MMA. A kde jinde se svou zápasnickou kariérou začít, než u největší tuzemské hvězdy, že?

„Už několik týdnů poctivě trénuju pod vedením jednoho z nejlepších českých trenérů. Myslím, že mám slušnou šanci Karlosovi naložit,“ tvrdí Kazma sebevědomě. A co na to samotný Vémola? Ten údajně šílenou nabídku opravdu přijal! Taky vám tento zápas nedává moc smysl a přijde vám nefér, protože Karlos provokatéra velmi brzy složí k zemi? Samozřejmě máte pravdu a nejspíš si jsou toho vědomi i oba aktéři.

Začíná se totiž šuškat, že celý zápas je předem domluvený a jedná se o část plánu k další Kazmově One Man Show. I když tedy od Karlose nejspíš dostane bavič pořádnou nakládačku, bude to nakonec k dobré věci a povede to k dalšímu Kazmovu šokujícímu překvapení. Internetový bavič pak údajně před samotným fightem chce udělat na sociálních sítích velkou show, v níž nebude chybět tréninková montáž ve stylu Rockyho a měl by si také jeden den zatrénovat se samotným Conorem McGregorem! Tohle bude zkrátka velký a jsme zvědaví, co z této absurdní bitky nakonec vznikne.

Kazma napálil Copperfielda 1

Nový podvod provokatéra Kazmy! Využil Jágra, napálil Copperfielda a zase všechny šokoval

Vémola vydírání 2

Drsňáka Vémolu vydíral vlastní bratr! Chtěl po něm miliony za to, že nezveřejní tuhle nechutnou věc

reklama