Bitka roku! Rapper Rytmus opět míří do ringu. Utká se samotným Karlosem Vémolou! (apríl)

Od Marpa slovenský rapper nakládačku nedostal. A tak si o ni koleduje znovu.

Je to teprve pár měsíců, co se slavní rappeři Rytmus a Marpo utkali při ostře sledovaném boxerském zápase v ringu. Slovenský provokatér tenkrát svým výkonem všechny překvapil. Respektive hlavně tím, že dokázal ustát Marpův tlak a zápas neskončil rychlým KO. A to mu nejspíš dodalo hodně sebevědomí. Rozhodl se totiž opět vstoupit do ringu a tentokrát vyzval k zápasu nejpopulárnějšího českého bijce současnosti. Ano, Rytmusovým soupeřem bude opravdu Karlos Vémola.

Nebude se ovšem jednat o zápas MMA, jak bychom logicky u Vémoly čekali, ale utkají se právě v Rytmusově disciplíně, boxu. Slavný rapper chce totiž světu dokázat, že se od minula velmi zlepšil a dokáže si poradit i s tím největším zápasnickým bijcem. Že takový zápas nedává smysl, když oba dělají zcela jinou disciplínu? Podle Vémoly tomu tak není. On se totiž sám za komplexního fightera, jenž dokáže zápasit v naprosto čemkoliv. A nyní si myslí, že má konečně možnost to dokázat.

Ostatně, na podobný zápas vyzval před pár měsíci Marpa, ten se ale jeho slovům prakticky vysmál. Nyní tak dostává šanci od muže, od něhož by to zrovna asi nečekal. Vémola pak svému méně zkušenému soupeři vzkázal, že ho rozhodně šetřit nebude. „Připravte mu vedle ringu rakev,“ říká Vémola odhodlaně. Sázkové kanceláře pak už vypisují kurzy na to, zda Rytmus se zápasníkem vůbec přežije jedno jediné kolo. Co myslíte vy?

Sdílejte článek
Štítky Karlos Vémola zápas bitka rytmus Patrik Vrbovský

Přečtěte si také