Showbyznys

28. prosince 2018 14:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Marpo skončil po drsné bitce s Rytmusem v nemocnici! Co se mu při seřezání slavného rappera stalo?

Lidé si mysleli, že Marpo Rytmuse rychle porazí a srazí k zemi. Českého rappera ovšem vítězství bolel víc, než asi čekal.

Co to budeme prodlužovat, když je toho plný internet, že? Rapper Marpo v očekávaném boxerském fightu v rámci galavečera XFN 15 svého soka Rytmuse sice porazil, nakonec se ovšem na vítězství pořádně nadřel a i přes neskutečnou nálož ve druhém kole vyhrál až na body. Patrik Vrbovský zkrátka ukázal, že je pořádný chlapák a vydržel od svého soupeře i ty největší pecky. A neskutečné rány pěstí bolely nejen Rytmuse, ale právě i Marpa, jenž kvůli tomu dokonce ještě v noci skončil ve Fakultní nemocnici v Motole!

Rány totiž byly tak silné, že mu ošklivě natekl kloub na ruce, čímž se ihned pochlubil na Instagramu. Do toho se navíc během zápasů ozvala jeho zraněná ruka z tréninku, kvůli níž nakonec zbytek zápasu jel spíše na půl plynu. Po jednom z úderů si dokonce myslel, že už má ruku zlomenou. To se ale naštěstí nestalo, návštěva nemocnice nebyla evidentně nijak vážná. On i jeho přítelkyně, zpěvačka Lenny, totiž dle jejích InstaStories brali věc s nadhledem a humorem. Bolest z nateklé ruky totiž byla jednoduše přebita sladkým vítězstvím a celkovou atmosférou.


Přečtěte si také