návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Bizár roku! Justin Bieber vyzval Toma Cruise k drsné bitce v ringu! Proč chce zpěvák dostat nařezáno?

Že by idolu puberťaček opravdu přeskočilo? Nebo myslíte, že má proti filmové hvězdě v ringu šanci?
Vydáno: 10.06.2019
Justin Bieber vs. Tom Cruise 1
Autor: profimedia.cz Justin Bieber vs. Tom Cruise 1

Už se zdálo, že Justin Bieber po všech skandálech z minulých let začal sekat latinu a po svatbě s Hailey Baldwin a své znovuobjevené lásce k víře se konečně zklidnil. Jenže nyní to vypadá, že mu zase trochu přeskočilo. Všechny své fanoušky na Twitteru totiž překvapil hodně nečekaným a odvážným prohlášením. Oznámil totiž, že se chce bít se samotným Tomem Cruisem! Ve statusu oznámil, že se chce s filmovou hvězdou utkat v oktagonu, zápas by měla organizovat UFC, a pokud herec odmítne, dá tím najevo, že se zpěváka bojí.

 

 

Podivného statusu se pak chytl kontroverzní zápasník Connor McGregor, jenž prohlásil, že v případě Cruiseova souhlasu zápas zorganizuje jeho společnost McGregor Sports and Entertainment. Nebyl by to totiž Connor, aby se na nějaké podobné kauzičce nepovozil. I tak ovšem nikdo nechápe, co do Justina zase vjelo. Důvod své výzvy k zápasu totiž nesdělil, většina lidí si proto myslí, že se jedná o další z jeho zkratů, za nějž se za pár dnů omluví.

Jiní si pro změnu myslí, že se jedná o hodně podivný marketing, jenž má nastartovat propagaci jeho blížících se nových singlů. Šance, že by k zápasu došlo, je zkrátka dosti malá. A kdyby se náhodou uskutečnil, Cruise by Biebera asi hravě ztřískal jako malého kluka. Co myslíte vy?

Vážně se bude Selena vdávat?

GALERIE: Selena Gomez definitivně zapomněla na Justina Biebera! Na Instagramu oznámila svatbu se starším hercem

Bieber přiznal problémy se sexem 2

Drsné tajemství Justina Biebera. Přiznal se, že měl problém se SEXEM! Co bylo špatně?

Článek je zařazen v: Justin Bieber , Tom Cruise , zápas , UFC , bitka , Conor McGregor

reklama