Showbyznys

10. června 2019 15:44

redakce Prima Lajk

Bizár roku! Justin Bieber vyzval Toma Cruise k drsné bitce v ringu! Proč chce zpěvák dostat nařezáno?

Že by idolu puberťaček opravdu přeskočilo? Nebo myslíte, že má proti filmové hvězdě v ringu šanci?

Už se zdálo, že Justin Bieber po všech skandálech z minulých let začal sekat latinu a po svatbě s Hailey Baldwin a své znovuobjevené lásce k víře se konečně zklidnil. Jenže nyní to vypadá, že mu zase trochu přeskočilo. Všechny své fanoušky na Twitteru totiž překvapil hodně nečekaným a odvážným prohlášením. Oznámil totiž, že se chce bít se samotným Tomem Cruisem! Ve statusu oznámil, že se chce s filmovou hvězdou utkat v oktagonu, zápas by měla organizovat UFC, a pokud herec odmítne, dá tím najevo, že se zpěváka bojí.

Podivného statusu se pak chytl kontroverzní zápasník Connor McGregor, jenž prohlásil, že v případě Cruiseova souhlasu zápas zorganizuje jeho společnost McGregor Sports and Entertainment. Nebyl by to totiž Connor, aby se na nějaké podobné kauzičce nepovozil. I tak ovšem nikdo nechápe, co do Justina zase vjelo. Důvod své výzvy k zápasu totiž nesdělil, většina lidí si proto myslí, že se jedná o další z jeho zkratů, za nějž se za pár dnů omluví.

Jiní si pro změnu myslí, že se jedná o hodně podivný marketing, jenž má nastartovat propagaci jeho blížících se nových singlů. Šance, že by k zápasu došlo, je zkrátka dosti malá. A kdyby se náhodou uskutečnil, Cruise by Biebera asi hravě ztřískal jako malého kluka. Co myslíte vy?

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Tom Cruise UFC zápas bitka Conor McGregor

Přečtěte si také