Blíží se konec nového Top Gearu! Pořad bez Clarksona rychle ztrácí diváky! O kolik jich už přišel?

Krutý ortel možná přijde dříve, než jsme čekali.

Nová série Top Gearu s Chrisem Evansem a Matt LeBlancem to nemá jednoduché. Po řadě skandálů při natáčení přišla minulý týden další studená sprcha v podobě premiérového dílu, na kterém nenechali fanoušci nit suchou a do Evanse a spol. se ošklivě obouvali. Nový Top Gear byl příznivci Clarskona a spol. na internetu označován za nudný a nyní za to vystavili tvůrcům další důrazné varování.

Druhý díl nejnovější řady totiž od minulého týdne přišel téměř o třetinu diváků, a na BBC ho v nedělní večer sledovalo pouhé 2 800 000 lidí. Jedná se tak o nejmenší sledovanost pořadu za posledních více než 10 let. Už minulá epizoda přitom zaostala za očekáváním, když se na ni v den premiéry dívalo necelých 5 milionů Britů. Top Gear byl přitom za dob legendární trojice zvyklí na mnohem větší čísla.

Moderátor Chris Evans se stále snaží zachovat chladnou hlavu a uklidňuje, že minulý díl díky opakování a internetovému streamu nakonec vidělo přes 9 milionů diváků. Uvidíme, jak bude společně s producenty reagovat po této další kruté ráně. Získá si nový Top Gear přeci jen své fanoušky a sledovanost po zaškobrtnutí zase poroste, nebo snad bude Evans po této sezóně balit kufry? Okolo Top Gearu bude v následujících týdnech asi hodně veselo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také