Plánuje se Meghan vykašlat na Harryho? 1
Autor: profimedia.cz Plánuje se Meghan vykašlat na Harryho? 1

Blíží se rozchod roku?! Expertka tvrdí, že se nenáviděná Meghan plánuje vykašlat na prince Harryho

rd. Publikováno: 08.02.2023
Podle odbornice na královskou rodinu se Meghan Markle plánuje od prince Harryho distancovat. Jak moc?

reklama

Když si americká herečka Meghan Markle před pár lety brala prince Harryho, neslo to s sebou řadu… nepříjemností. Musela se například vzdát své kariéry, opustit svůj domov ve Státech, naučit se královskou etiketu nebo zrušit svůj blog. Právě ten by ale nyní mohl hrát velkou roli v nové éře 41leté partnerky vévody ze Sussexu.

Podle expertky na královskou rodinu totiž Meghan plánuje blog znovu oživit a skrze něj se pak od prince postupně distancovat. Místo vztahu s princem bude údajně Meghan rozebírat mateřství, úděl matky, dospívání svých dětí Archieho a Lilibet nebo své procesy relaxování. Důležité ale bude vymanit se z nálepky „manželka Harryho“, kterou podle odbornice Meghan špatně nese.

Plánuje se Meghan vykašlat na Harryho? 2
Autor: profimedia.cz Plánuje se Meghan vykašlat na Harryho? 2


Pro Harryho to každopádně může být těžká rána, která vztahu vévodů ze Sussexu může časem dost ublížit. Jestli to povede časem i k rozchodu a rozvodu, to si zatím odbornice netroufá říct. Skeptici ale už dlouhé měsíce spekulují, že Meghan prince dříve nebo později opustí, protože se bude chtít znovu osamostatnit. Možná tak ale učiní, až když obě děti budou starší.

Kde doopravdy bydlí Harry a Meghan? 1

Obří lež Harryho a Meghan! Tohle odhalení z dokumentu naštve všechny jejich fanoušky

reklama