Lohoré se obul do Karlose Vémoly 1
Autor: profimedia.cz Lohoré se obul do Karlose Vémoly 1

Boxer Lohoré se drsně obul do Vémoly! Prý si píchá zakázané látky. Co mu vzkázal?

rd. Publikováno: 15.09.2022
Čeká nás v budoucnu zápas Vémola vs. Lohoré? Dusno mezi oběma začíná být už teď.

reklama

Alex Lohoré si to už o víkendu rozdá v bitvě o titul ve střední váze proti Patriku Kinclovi. Oktagon 35 se uskuteční v Brně a Lohoré je navzdory svým dvěma posledním výhrám považován za outsidera. Pochopitelně tak musel vypálit pár ran ještě před samotným zápasem.

Jenže místo podpásovek na Kincla se raději rozhodl vybrat si za cíl svého potenciálního příštího soupeře, Karlose „Terminátora“ Vémolu. Vítěz víkendového klání by totiž měl nastoupit ještě před koncem roku právě proti Vémolovi. Nyní však Lohoré prohlásil, že by to možná nebyl úplně nejčistší zápas. Podle něj totiž Vémola užívá nepovolené látky.

„Shazuje hrozně moc kilogramů a porušuje pravidla toho, co děláme, tedy že jsme profesionální sportovci,“ sdělil Lohoré v rozhovoru pro iSport.cz. „Neužíváme zakázané suplementy, nejsme nastřelení z věcí, které bere on,“ dodal ještě ke svému nařčení na největší hvězdu Oktagonu. „Každý ví, že prostě není přírodní,“ zakončil své povídání na adresu Terminátora.

 

Ten se zatím oficiálně k věci nevyjádřil, je ale jasné, že podobné řeči se mu úplně líbit nebudou. Kdo ví, možná přijde o víkendu fandit právě Lohorému, aby mu za pár měsíců mohl osobně zblízka (a už podruhé, ten první zápas Vémola jasně vyhrál) vysvětlit, jak se to tu má. Ideálně by si předtím ale mohl udělat nějaký dopingový trest. Jen pro sichr.

Našel si DiCaprio konečně starší partnerku? 1

Slavný Leonardo DiCaprio uhání novou modelku. Bude to nejstarší přítelkyně v jeho životě?

reklama