Showbyznys

27. března 2018 10:59

redakce Prima Lajk

Brad Pitt a Jennifer Aniston se k sobě nevracejí! Jejich vášnivá fotka je podvrh. Podívejte se na důkazy!

Ne, milovaný pár se k sobě vážně nevrátil.

Internetem koncem minulého týdne otřásly zvěsti, že se k sobě vrací jeden z nejoblíbenějších hollywoodských párů minulosti, Brad Pitt a Jennifer Aniston. Vše začalo články v bulvárních plátcích, ve kterých se psalo, že herce k sobě přivedl zpátky jejich společný přítel George Clooney. Následně magazín Star vydal exkluzivní obálku s fotkou Brada a Jennifer, jak se líbají. Jak jsme ovšem informovali už včera, pravda se nakonec zdá být někde trochu jinde.

Server Gossip Cop totiž přišel s důkazy, že je fotka na obálce Star magazínu podvrh. Jedná se o klasickou fotomontáž, kdy se použily dvě staré fotky obou herců a upravily se do takové podoby, aby to vypadalo, že se spolu vášnivě líbají. Zde je fotka Jennifer Aniston líbající herce Jasona Batemana během natáčení filmu Záměna z roku 2009. A zde poté samostatná fotka Brada Pitta s Angelinou Jolie z roku 2010. Brad Pitt a Jennifer Aniston spolu ve skutečnosti nebyli vyfoceni už více než deset let.

Dalším důkazem pak budiž zástupci všech zmíněných stran, kteří veškeré spekulace o návratu popírají. Fanoušci tak zkrátka mají smůlu, na tenhle návrat si totiž budou muset asi ještě počkat, jestli k němu někdy vůbec dojde.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt fotka časopis vztah Hollywood Jennifer Aniston herec George Clooney Angelina Jolieová podvrh Jennifer Anistonová Jason Bateman fotomontáže Gossip Cop Záměna

Přečtěte si také