Brad a Jennifer zpátky spolu?
Autor: profimedia.cz Brad a Jennifer zpátky spolu?

Brad Pitt a Jennifer Aniston zase spolu?! Podívejte se na vášnivou fotku, kvůli které šílí celý internet

Publikováno: 26.03.2018
Milovaný pár je zase spolu.

reklama

Říká se, že stará láska nerezaví. V případě slavných herců Brada Pitta a Jennifer Aniston jsme ale už vážně nedoufali. Jak se tak zdá, osud měl však jiné plány a ti dva se tak podle blízkých zdrojů dali skutečně zpátky dohromady. Informoval o tom před týdnem web New Idea.

Za vše prý přitom může jejich společný kamarád George Clooney. Ten Bradovu bývalou ženu Angelinu Jolie nikdy moc nemusel, a tak když slyšel, že se Brad bude rozvádět, začal svého hereckého kámoše pomalu vést zpátky směrem k Jennifer. Vše se zlomilo v momentě, kdy se se svým posledním přítelem rozešla i ona a ti dva se tak konečně mohli po letech znovu setkat – oba čerstvě svobodní. A opět za tím nestal nikdo jiný, než George.

Spekulace, že jsou ti dva opět spolu, poté potvrdil i americký bulvární magazín Star, který před pár dny vydal obálku s fotkou Brada a Jennifer, kterak se vášnivě líbají. Nicméně, objevují se i zprávy, že Star vydalo digitálně upravenou obálku a celý příběh je jedna velká lež. To samé pak přichází i od zástupců všech zúčastněných, kteří tvrdí, že k žádném návratu nedošlo. Tvrdí pravdu, nebo jen oddalují nevyhnutelné? Tak či tak, fantazie fanoušků jede na maximum a na světě snad neexistuje nikdo, kdo by si tenhle návrat nepřál.

Pohled na její postavu opravdu děsí.

GALERIE: Tohle je sexy Angelina? Slavná herečka vypadá po rozchodu s Bradem Pittem jako kostra a lidé se o ní bojí!

Jennifer Aniston se rozvádí 1

ROZVOD ROKU! Manželství Jennifer Aniston je u konce. Může za to Brad Pitt?

reklama