Showbyznys

26. března 2018 13:05

redakce Prima Lajk

Brad Pitt a Jennifer Aniston zase spolu?! Podívejte se na vášnivou fotku, kvůli které šílí celý internet

Milovaný pár je zase spolu.

Říká se, že stará láska nerezaví. V případě slavných herců Brada Pitta a Jennifer Aniston jsme ale už vážně nedoufali. Jak se tak zdá, osud měl však jiné plány a ti dva se tak podle blízkých zdrojů dali skutečně zpátky dohromady. Informoval o tom před týdnem web New Idea.

Za vše prý přitom může jejich společný kamarád George Clooney. Ten Bradovu bývalou ženu Angelinu Jolie nikdy moc nemusel, a tak když slyšel, že se Brad bude rozvádět, začal svého hereckého kámoše pomalu vést zpátky směrem k Jennifer. Vše se zlomilo v momentě, kdy se se svým posledním přítelem rozešla i ona a ti dva se tak konečně mohli po letech znovu setkat – oba čerstvě svobodní. A opět za tím nestal nikdo jiný, než George.

Spekulace, že jsou ti dva opět spolu, poté potvrdil i americký bulvární magazín Star, který před pár dny vydal obálku s fotkou Brada a Jennifer, kterak se vášnivě líbají. Nicméně, objevují se i zprávy, že Star vydalo digitálně upravenou obálku a celý příběh je jedna velká lež. To samé pak přichází i od zástupců všech zúčastněných, kteří tvrdí, že k žádném návratu nedošlo. Tvrdí pravdu, nebo jen oddalují nevyhnutelné? Tak či tak, fantazie fanoušků jede na maximum a na světě snad neexistuje nikdo, kdo by si tenhle návrat nepřál.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt rozchod vztah Jennifer Aniston návrat George Clooney Angelina Jolie Internet Angelina Jolieová Jennifer Anistonová láska

Přečtěte si také