návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Brad Pitt a Jennifer Aniston se k sobě nevracejí! Jejich vášnivá fotka je podvrh. Podívejte se na důkazy!

Ne, milovaný pár se k sobě vážně nevrátil.
Vydáno: 27.03.2018
Jennifer se k Bradovi nevrací
Autor: profimedia.cz Jennifer se k Bradovi nevrací
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Internetem koncem minulého týdne otřásly zvěsti, že se k sobě vrací jeden z nejoblíbenějších hollywoodských párů minulosti, Brad Pitt a Jennifer Aniston. Vše začalo články v bulvárních plátcích, ve kterých se psalo, že herce k sobě přivedl zpátky jejich společný přítel George Clooney. Následně magazín Star vydal exkluzivní obálku s fotkou Brada a Jennifer, jak se líbají. Jak jsme ovšem informovali už včera, pravda se nakonec zdá být někde trochu jinde.

 

 

Server Gossip Cop totiž přišel s důkazy, že je fotka na obálce Star magazínu podvrh. Jedná se o klasickou fotomontáž, kdy se použily dvě staré fotky obou herců a upravily se do takové podoby, aby to vypadalo, že se spolu vášnivě líbají. Zde je fotka Jennifer Aniston líbající herce Jasona Batemana během natáčení filmu Záměna z roku 2009. A zde poté samostatná fotka Brada Pitta s Angelinou Jolie z roku 2010. Brad Pitt a Jennifer Aniston spolu ve skutečnosti nebyli vyfoceni už více než deset let.

Dalším důkazem pak budiž zástupci všech zmíněných stran, kteří veškeré spekulace o návratu popírají. Fanoušci tak zkrátka mají smůlu, na tenhle návrat si totiž budou muset asi ještě počkat, jestli k němu někdy vůbec dojde.

Článek je zařazen v: Brad Pitt , Jennifer Aniston , George Clooney , fotka , podvrh , fotomontáž , vztah , Hollywood