Bývalka Johnnyho Deppa tvrdí, že herec dal své dceři trávu už ve 14 letech! Jak to bylo doopravdy?

Jak herec Johnny Depp seznámil svou dceru s marihuanou?

Herečka Amber Heard tento týden vypovídá u soudu se svým bývalým manželem Johnnym Deppem, který ji žaluje o 50 milionů dolarů za pomluvu. No a přirozeně po týdnech, kdy se zdálo, že si Depp konečně po několika letech očistí své jméno (poněvadž jeho strana povolávala svědky první), najednou začínají vyskakovat v médiích opět ty staré, dost strašidelné příběhy, kterak je postupně Heard u soudu vypráví, když nyní výslech vede její tým.

Jedním takovým šokujícím příběhem je i ten, jak údajně herec seznámil svoji dceru Lily-Rose s marihuanou, když jí bylo teprve 14 let. Heard u soudu pronesla, že se s jeho rodinou po dobu jejich vztahu velmi sblížila a že se začala strachovat o bezpečí jejich dětí. Zejména, když herec k nim domů a na různé párty zval starší muže, se kterými popíjel a bral drogy. Takhle údajně měla ke drogám přičichnout i jeho nezletilá dcera z předchozího vztahu.

Nicméně v roce 2020, kdy se Depp soudil s deníkem The Sun v Británii, herec toto obvinění popřel a uvedl, že ve skutečnosti své dceři toho času pouze vysvětloval, jak si nepřeje, aby její první zkušenost s drogami byla na nějaké párty s cizími lidmi, kterým nemůže důvěřovat. Proto dceru motivoval, aby až bude připravená, přišla za ním, a on ji tak mohl s marihuanou seznámit v bezpečném prostředí. Tato verze se tak s tou, co čerstvě zazněla od Heard u soudu, výrazně rozchází. Jak jsme už ale měli šanci mnohokrát slyšet, není to poprvé, co se zážitky Heard s těmi Deppovými od sebe dost zásadně liší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také